Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 59727 jautājumi, 258568 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       


 

Atbildes (5)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Oto

+10069

 

pirms 12 mēnešiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Arnis Rūķis

+4087

 
LMT taviem pieslēguma nummuriem piedāvāja opciju, bet savādāk nevar...

pirms 12 mēnešiem  

Uldis Segliņš, pirms 12 mēnešiem:

Muļķības. Androīdiem un Aifōniem jau sen ir tādas iespējas. Androīdiem pat vairākas aplikācijas tam paredzētas, gan oficiālas, gan neoficiālas. Gan ne pēc telefona numura, bet reģistrēšanās kādā lapā.

Arnis Rūķis, pirms 12 mēnešiem:

Vari ar aplikācijām redzēt kur tu pats atrodies, bet par svešiem numuriem tu nevari redzēt, ja numura īpašnieks to nevēlas. Protams Operators redz un arī drošības struktūras redz, ja tas nepieciešams.

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Diāna

+41

 
Tavam telefonam ir nepieciešama attiecīga aplikācija un GPS (tāpat kā navigācijai).
Ievadot telefona numuru (visticamāk internetā redzēji), tas bija joks, praktiski mums, parastiem cilvēkiem, tas nav iespējams.
Mobilo telefonu operatori var tikai noteikt kurā valstī atrodas mobilais telefons, ja tas ir ieslēgts un tam ir zona (pieslēdzies kādam no tīkliem).

pirms 12 mēnešiem  

Uldis Segliņš, pirms 12 mēnešiem:

Operatori var noteikt telefona vietu līdz pārdesmit metriem pilsētā un līdz kilometram ārpusē.

Diāna, pirms 12 mēnešiem:

Nu...tikai tādā gadījumā, ja telefons ir ieslēgts, tam ir pieslēgts GPS un telefonam ir uzinstalēta attiecīgā aplikācija. Es nesen pati saskāros ar šo problēmu, jo bija pazudis telefons un nekādu palīdzību nevarēju saņemt, jo šo GPS ierīci biju izslēgusi pirms tam sakarā ar to, ka bieži bija jālādē akumulators un tas sagādāja grūtības. Pēc numura nevar viņi neko atrast, tā man paskaidroja, tikai var noteikt, kuras valsts tīklam pieslēdzies.

Diāna, pirms 12 mēnešiem:

Un vienīgā iespēja, ko operators piedāvāja ir izmantot smartfonu priekšrocības un uzinstalēt aplikāciju telefonā, reģistrēt attiecīgā aplikācijā internetā, no kuras var pārvaldīt telefonu, ja tas pazūd, bet to nenodrošina operators.
Pie telefona pazušanas internetā jāielogojas un tad var noteikt gan atrašanās vietu, gan nobloķēt telefonu, gan izdzēst visu saturu. Bet savādāk nekā.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ego

+78451

 
Vispārīgā gadījumā nekā

pirms 12 mēnešiem  

500

Labākā atbilde
 • -1

  balsis

google

pirms 12 mēnešiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.