Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66295 jautājumi, 281701 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 3

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 1342 skatījumi

Kur var atrast Pirmās palīdzības kursu apliecības tulkojumu angļu valodā un kursu aprakstu angļu valodā?

Izglītība » Apmācīšana

Man darba vietā prasa pirmās palīdzības kursu apliecības angļu valodas versiju un kursu aprakstu arī angļu valodā! Somi grib zināt ko es esmu apguvusi!
Un dokuments neesot derīgs, ja nav angļu valodas kopija!

Pirms 7 gadiem 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ja tavs dokuments ari nebus derigs , tikai pie zverinata tulka apstiprinats un partulkots , jo tam vel ir vajadziga apostille , tas ir specials zimogs ko uzliek Latvijas valsts , apstiprinot si documenta istumu, jo si iestade sazinas ar jusu macibu iestadi un pec datu bazes parbauda vai jus tiesam esat sadu skolu beidzis Latvija un vai sis diploms nav viltots. Ka ari dokumenti ir japartulko un notariali jaapstiprina ieprieks ,pirms dodaties uzlikt apostilli . Ta jus vismaz nebus jastaiga 10 reizes , jo Latvijai cik man zinams ir vienigais ligums ar Iriju kops 31. oktobra 2010. gada, ka nav vajadziga apostille , bet domaju ka parejas valstis to gan prasis.

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Aivis Svirskis™

+138291

 
Lai jebkurs izglitibas dokuments iegutu juridisku speku cita valsti, to ir japartulko, japiesuj pie dokumenta originala un notariali jaapliecina. Sadus tulkojumus veic zverinati tulki.

www.tulks.net

pirms 7 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • -1

  balsis

Ilona Daukšte

+175

 
vari arī sazinaties www.lideris.lv - ari par izdevigiem cipariem ir notariali apstiprinajumi ar tulkojumu vajadzigajā valodā...29252997

pirms 7 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.