Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 0 jautājumi, 0 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 3

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 244 skatījumi

Mūzikas centrs

Izklaide un mūzika » Mūzika

Kas būs ja pievienošu pie mūzikas centra, kas paredzēts 50w tumbām, sabwuferu 100w, divas 50w tumbiņas, s30 Radiotehnika tumbu,un vēl pāris nelielas tumbiņas, mūzikas centrs neaizies pa gaisu? :D

Pirms 11 mēnešiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Visticamāk, Gint, saslēdzot šo virteni, Tu skaņas kvalitātes ziņā neko neiegūsi - nekāds pseido 5.1 tur sevišķi nespīd (bet saslēgt un eksperimentēt vajag vienmēr);
Otrs, - kad eksperimentēsi, svarīgākais, ko lūgtu ievērot, ir rūpīgi raudzīties, lai pastiprinātāja izejas Om`i atbilst skandu noteiktiem Omiem (piemēram: ka nesanāk 4Om`īgai izejai 8Om`īgas tumbiņas).

P.S. Paskaties datoram kādu lētu, lietotu 5.1 skaņas karti - un tad jau tur pieejamo materiālu varētu raudzīt "krustu šķērsu" slēgt, kamēr "raibs gar ausīm"

pirms 10 mēnešiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Āris

+4725

 
Tiešām standarta variants,tiks izsista mūzikas centra pastiprinātāja izejas pakāpe.Vajag atcerēties vienkāršu lietu ka uz aparāta norādītā jauda ir likums kuru nedrīkst pārkāpt.Iegādājies spēcīgu pastiprinātāju,pieslēdz aiz mūzikas centra ar visām tumbām un klausies ka jumtu nes nost.

pirms 11 mēnešiem  

Arial bold kursīvā, pirms 11 mēnešiem :

Ir daudz sastaptu un redzētu situāciju, kurās pastiprinātājs ir "izsitis" mazjaudīgām, neatbilstošām skandām tinumus (savu pieredzi ieskaitot);
bet nekad vēl neesmu redzējis vai pat dzirdējis, ka kādam, kaut kur būtu izgājis no ierindas pastiprinātājs
- tik tāpēc, ka tumbas spēj izturēt lielāku jaudu. Jā, neatbilstoši omi čakarē gan vienu, gan otru, bet ne jau, tas ka tumbas ir spējīgākas.
Iespējams, mana pieredze vnk ir niecīga.

Arial bold kursīvā, pirms 11 mēnešiem :

Plus, - mazās un vidējās klases atskaņotāji / pastiprinātāji uz pilnu jaudu bez kropļojumiem nemaz neskan; un kurš gan tā klausās?

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Standarta variants - atslēgsies elektrība .

pirms 11 mēnešiem  

Arial bold kursīvā, pirms 11 mēnešiem :

Asprātīgi.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.