Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66331 jautājumi, 281884 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 4

  Atbildes

 • -2 balsis
 • 1543 skatījumi

Vai ir iespējams alimentus piedzīt no vecvecākiem?

Ģimene un attiecības » Ģimene

Situācija - bērna vecāki ir šķīrušies, bērns dzīvo pie viena no vecākiem, taču otrs nemaksā piespriestos alimentus, jo pašlaik nestrādā. Vai ir iespējams piedzīt alimentus no vecvecākiem vai arī "aizskart" vecvecāku īpašumu, ja reāli nemaksātājs ir darbspējīgs, bet bez darba.?

Pirms 8 gadiem 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Krista...:)

+3228

 
tas laiks, kad visu atrisinaja uzturlidzeklu fonds, ari ir pagaji, jo vinjiem ari nav vairs tas naudinjas...tie, kas tagad iesniedz uz alimentiem, dabun atbildi: "varbut pasi pagaidam tiksiet galā, meginiet vienoties, vai pagaidiet, kamer otrs atradis darbu."diemžēl, bet tada ir situācija..:(
un kada gan vecvecākiem gar to daļa...nevar tak atbildet par visām bērnu kļūdām un bezadbildību.

pirms 8 gadiem  

Elīna Zeibote, pirms 8 gadiem:

Krista, Tu tachu zini, ka vienmer ir iespeja pateikt, ka mes nevaram vienoties un tas Uzturlidzeklu Garantiju Fonds savas funkcijas pilda joprojam un par tadiem ieteikumiem - pagaidiet, kamer atradis darbu, dzirdu pirmo reiz :)
Vini tapat maksa minimumu..

500

Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Ne, nevar gan! Vecvecaki neatbild par sava berna neatbildibu.. Ir iespeja caur tiesu visu nokartot, un ja nav spejigs maksat alimentus, tad maksas attiecigas iestades, bet parada paliks "nemaksatajs"

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Elīna Zeibote

+4495

 
Ne, nevar! Katrs pats atbild par savam saistibam un saviem pienakumiem ar savu mantu.
Ja nemaksa, tad jaiet caur tiesu un Uzturlidzeklu garantiju fondu, tur maksas.

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Priekšnieks

+81364

 
Ja vecvecāki nemaksās, kas būs nākošie no kā prasīsi piedzīt alimentus un "aizskart" īpašumu? Kaimiņi? Draugi? Darba kolēģi? Kāds nejaušs onkulis lepnākā mašīnā uz ielas?

pirms 8 gadiem  

Jānis Kalniņš, pirms 8 gadiem:

Jā, neesmu arī dzirdējis, ka kaut kas tāds būtu noticis, bet nu situācija ir tāda, kāda ir, un konkrētajiem vecvecākiem nākas ar tāda tipa draudiem saskarties, tāpēc arī tāds jautājums. Skatoties cauri likumus, parādījās teikums: " ja vecāki nespēj apgādāt , tad jāapgādā vecvecākiem", zem "nespēj apgādāt" taču neslēpjas darbspējīgs cilvēks? Būtu jocīgi, ja tā būtu.

Priekšnieks, pirms 8 gadiem:

man liekas Tu te jauc atšķirīgas lietas. ja bērnu nespēj apgādāt vecāki - tiem nav naudas, tie ir bez darba, nodzērušies vai smagi slimi, tad vecvecāki rūpējas par mazbērnu. tas ir tikai normāli. bet ja sieva ar vīru ir šķīrušies, tad vecvecākiem pārmest, ka viņi nerūpējas ir mazākais stulbi, ja ne nelikumīgi. Sevišķi ja abi vecāki ir darbspējīgi.

Jānis Kalniņš, pirms 8 gadiem:

Gluži mans viedoklis, bet nu redzi, ir tādi vecāki, kas skaidro attiecības nevis ar šķirto lauleni, bet gan ar lauleņa vecākiem, un draud atņemt īpašumus. Bet nu neieslīgšu visā stāstā, šeit tas nav nepieciešams.

Priekšnieks, pirms 8 gadiem:

nu lai tak draud! tie suņi, kas rej - nekož!

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.