Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66291 jautājumi, 281689 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 3

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 696 skatījumi

Vai ir kādas muitas ir sūtot mantu no Amerikas uz Angliju?

Politika un valdība » Likums

Taisos nopirkt Datoru Amerikā un vēlos to aizsūtīt ģimenei Anglijā, vai man nāksies maksāt kādas muitas?
Runa ir par Apple datoru, un ja gadījumā šis dators nojūk, vai garantijas remonts tiek veikts Anglijā vai ir jāsūta atpakaļ uz Ameriku?

Pirms 4 gadiem 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Uldis Segliņš

+103529

 
Sūtot viennozīmīgi būs muita jāmaksā. Ja pats brauc, tad gan cita runa. Tikai vēlams atplēst iepakojumus, tad muitai mazāks kārdinājums pēc tavas naudas - ja tev tā vairāk jaunas elektronikas līdzi.
Sīkiem burtiņiem dokumentācijā mēdz būt minēts, ka garantija darbojas tikai ASV, pie tam tikai gadu garantija būs, nevis kā EU divi gadi. Būtībā laimes spēle - var remontēt un var neremontēt. Ar Apple es tā neriskētu, bet ar parastu datoru būtu ar mieru riskēt, jo cenu starpība krietni labāka.

pirms 4 gadiem  

Uldis Segliņš, pirms 4 gadiem:

Vairumam elektronikas vispasaules garantija atkarīga no ražotāja metodēm izlaist katru modeli katrā kontinentā citā laikā. Piemēram - vairums mobilo garantija ir vispasaules, jo izlaisti tiek vienlaicīgi visur. Vismaz teorētiski. Apple ir kompānija, kam ļoti, ļoti gribas kontrolēt un mikromenedžēt visu, līdz ar to cerības uz garantiju ir kādas ir. Paies gadi demsit un vispasaules garantija sāks kļūt par normu - šādas galvassāpes atkritīs. Pēdējā laikā šāda vēlme patērētājos ir parādījusies.

Āris Seisums, pirms 4 gadiem:

Apple datortehnikai ir vispasaules garantija, kuru apkalpo Apple autorizētie servisi. UK ir visplašākais Apple tīkls Eiropā un tur nekādas problēmas nebūs.

Uldis Segliņš, pirms 4 gadiem:

No tavas mutes Stīva ausī :D

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Aivis Svirskis™

+138291

 
Jā, ir jāmaksā ievedmuita, kas katrā valstī ir atšķirīga. Iegādājoties ASV būs tikai 1 gada garantija, jo ASV likumdošana nenosaka nepieciešamību pēc 2 gadu garantijas, ES 2. gadu garantijas nodrošina pārdevējs, protams, vienmēr pastāv iespēja iegādāties Apple Care Protection Plan un garantijas termiņu pagarināt, bet galu galā cena būs tuvu tam, ko varat atrast UK tirgū.

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Ego

+79036

 
Ievedmuita ir visā ES.
Kur veiks remontu tu, iespējams, nekad arī neuzzināsi, bet nodot remontam varēsi Lielbritānijā, ja nenopirksi kādu īpašu modeli

pirms 4 gadiem  

Ego , pirms 4 gadiem:

Manuprāt tā vispār nav laba ideja, bet dari kā vēlies

Kārlis Bogustovs, pirms 4 gadiem:

Tad labāk pirkt to datoru uzreiz Lielbritānijā?
Vienkārši dzirdēju ko tādu ka Amerikā apple esot 40% lētāki nekā eiropā..

Ego , pirms 4 gadiem:

A tu neklausies - ja jau te raksti, internetam vajadzētu būt pieejamam, cenām arī

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.