Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66333 jautājumi, 281894 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Nils Putniņš

+986

 
 • 2

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 971 skatījumi


 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Pterodaktils

+17174

 
Nav saprotams jautājums. Ir nepieciešams parketa rasējums, vai fotogrāfija? Līmēsi uz datora, vai ar datora palīdzību tikai jāsagatavo zīmējums?

pirms 8 gadiem  

Nils Putniņš, pirms 8 gadiem:

Vajadzīgs matemātikā veidots no trīs figūrām - 2cm gara taisnstūra, 1,5cm gara taisnstūra, kuram apakšā ir 0,5cm garš kvadrāts (pa vidu) un 1,5cm x 1,5cm gara taisnstūra, kurš iet caur viens otram.

Pterodaktils, pirms 8 gadiem:

1.5x1.5 cm vairs nav taisnstūris. Līdz rītam mēģini noformulēt domu. Kurš iet cauri viens otram nav saprotams. Uzraksti precīzi visu uzdevunu, tā kā rakstīts grāmatā. Ja zini laukumu, kuru jāaizpilda un detaļu laukumu, ņem pusi no laukuma - 176cm2 un mēģini atrast iespēju, lai trīs detaļu laukums sakristu ar šo 176cm2, ja izdosies uzzināt nepieciešamo detaļu skaitu, var mēģināt zīmēt. Zīmēt labāk ilustratorā, nevis photoshopā.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Jānis Keivs

+1462

 
Vai SketchUpā http://www.google.com/sketchup/download/ (bezmaksas)!!
Elementāri, ja elementu izveidosi kā komponentu, tad mainot viena izmērus, pārējie dublikāti attiecīgi arī mainīsies, kā arī viegli kārtot un grozīt!

pirms 8 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.