Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66286 jautājumi, 281654 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Uģis

+105

 
 • 3

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 154 skatījumi

Golf II, nedarbojas mehāniskais spidometrs.

Auto un transports » Cits

Paskrien paris km un tad atkal apstajas lidz nozpiež RESET pogu. Kā var salabot un vai ir jēga labot?

Pirms 3 mēnešiem 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Egils Dālmanis

+73676

 
Ja zinātu kura gada, varētu paskatīties konkrēti kataloga ,kas lācītim vēderā. Skatījos '97, bet tam nav nekādu rullīšu, lai gan izskatās ,ka varētu būt trose,jo pie paša spidometra ir šāda detaļa, kas varētu būt bojāta un varbūt trose jāmaina https://www.google.lv/search?q=191+919+149+D&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjO3tDY3fvVAhWF1RQKHU_OBIoQsAQIJA&biw=1600&bih=766#imgrc=tsQyTj1PwbZ5cM:
It kā ir dažādi risinājumi.

pirms 3 mēnešiem  

Egils Dālmanis, pirms 3 mēnešiem:

Vai tiešām spidometrs ir mehānisks? Tad tas ir aizvēsturisks modelis.Papētīju vairāk - tā detaļa ,kura domāju atrodas pie spidometra , acīm redzot ir kaut kur pie kāda zobrata , bet patreiz nesaprotu tieši kur :( It kā vajadzētu atrasties kaut kur pie ātrumkārbas .

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Āris

+4165

 
Ja runa ir par pašu skaitītāju tad izremontēt laikam neizdosies jo skaitītāja rullīši ir no alumīnija.izdiluma dēļ rullīšu atstarpes palielinās un zobiņi kas ir uz katra rullīša kādā vietā tiek bojāti.Var nomainīt bojāto rullīti,bet kur to dabūt?Šrotā jāmeklē viss mehānisms,domāju ka tas nebūs dārgi.Tas ir gadījumā ja skaitītājs tiešām ir mehāniskais.

pirms 3 mēnešiem  

Egils Dālmanis, pirms 3 mēnešiem:

Tikko izlasīju jautātāja komentāru līdz galam :) Acīm redzot tiešām spidometrs ir mehāniskais un kā jau Tu āri minēji, ir nolūzis 2. rullītim kāds zobiņš - pirmais skaita 100m, apgriežas 9x un ar desmito pagrieš 1. km , pēc otrā apgrieziena vēl pa vienu un tad viss.Nospiežot RESET sākas viss no gala.
man kaut kur ir vecs BMW meh. skaitītājs.Būs jāpapēta kā tie zobiņi tur funkcionē un kas var būt par vainu.

Uģis , pirms 3 mēnešiem:

Paldies par atbildi, jå, gads ir 1989.MK 2, spidometra tips,pa kreiisi spidometrs-labajā pusē pulkstenis. mēģināšu noņemt un pielikt kārtīgāk spidometra trosi pie spidometra, tad redzēs kas notiks.

Egils Dālmanis, pirms 3 mēnešiem:

Āri atvaino, ka ātri rakstot, Tavs vārds sanācis ar mazo burtu :(

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

nofikse iespiestu reset pogu manejam aizgaja

pirms 2 mēnešiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.