Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66299 jautājumi, 281728 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 2

  Atbildes

 • -1 balsis
 • 97 skatījumi

Kā nopelnīt naudu ieguldot 10 000 euro ?

Bizness un finanses » Cits

Ieguldot un nopelnot ar to vairāk naudas ar minimālu risku .
Jebkāda info priecētu ))

Pirms nedēļas 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Aivis Svirskis™

+138291

 
Vienkārši ieguldot nelielu naudas summu neko vērā ņemamu nenopelnīsiet. Lai investētu ar peļņu, ieguldījumam ir jābūt vismaz 10 reizes lielākam nekā jūsu minētā summa. Tā, ka vai nu ir jāturpina krāt nauda, vai arī nopelnītā nauda ir jāizmanto kāda biznesa uzsākšanai. Labs ieguldījuma veids vienmēr ir nekustamais īpašums. Pakrājiet vēl nedaudz pirmajai iemaksai 10% apmērā, lai iegādātos nelielu dzīvokli Berlīnē par EUR 150 000. Dzīvokļus lielās pilsētās ir viegli izīrēt ar peļņu, kas nosegs to, ko maksājat bankai + ģenerēs nelielu ikmēneša peļņu jauna nekustamā īpašuma iegādei. Kad sasniegsiet pensionēšanās vecumu jums jau būs neliels nekustamo īpašumu portfelis un regulāri ienākumi līdz ar to nopelnītā valsts pensija vairs lielu lomu nespēlēs.

pirms nedēļas  

Edgars Bukovskis, pirms nedēļas:

Bet kā ar internetveikalu ?
Vai nav kādas grāmatas kurā tiek izklāstīts par to kā nopelnīt pārdodot drēbes ?

Aivis Svirskis™, pirms nedēļas:

Tādu grāmatu ir tūkstošiem, tāpat arī ir grāmatas, kā kļūt par miljonāru. Izlasot šo grāmatu gan neviens par miljonāru nav kļuvis, izņemot grāmatas autoru. Tā ka secinājumus izdariet pats.

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Ivars Magone

+30797

 
Jo lielāka peļņa, jo lielāki riski. Vismazākais risks un mazākie peļņas % tur, kur ieguldījums pāapdrošināts. Savu naudu nezaudēsi. Visvairāk pelna piramīdas sākuma gala ieguldītāji un zaudē arī visu.

pirms nedēļas  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.