Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66299 jautājumi, 281729 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Iveta

+5701

 
 • 4

  Atbildes

 • 2 balsis
 • 7983 skatījumi

Cik ilgā laikā jānomaksā sods CSDD par ātruma pārsniegšanu?

Bizness un finanses » Cits

Kas draud vilcināšanās gadījumā?

Pirms 8 gadiem 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 3

  balsis

Māris Raugulis

+163730

 
Jautājums: kas notiek ja laikus nenomaksaa sodu par braukshanu bez gaismaam diennakts tumsajaa laikaa..
Atbilde: 299.1 pants. Lēmuma par naudas soda uzlikšanu izpilde lietās par administratīvajiem pārkāpumiem ceļu satiksmē Par administratīvo pārkāpumu ceļu satiksmē uzliktais naudas sods jāsamaksā ne vēlāk kā 30 dienu laikā no soda uzlikšanas dienas. Ja uzliktais naudas sods nav samaksāts noteiktā termiņā, līdz naudas soda samaksai aizliegts: 1) izsniegt pārkāpuma izdarītājam transportlīdzekļa vadītāja apliecību; 2) veikt pārkāpuma izdarītājam piederošo transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati un reģistrēt tos transportlīdzekļu un transportlīdzekļu vadītāju valsts reģistrā vai traktortehnikas un tās vadītāju informatīvajā sistēmā; 3) veikt transportlīdzeklim, ar kuru izdarīts pārkāpums, valsts tehnisko apskati un reģistrēt to transportlīdzekļu un transportlīdzekļu vadītāju valsts reģistrā vai traktortehnikas un tās vadītāju informatīvajā sistēmā; 4) ar transportlīdzekli, ar kuru izda

pirms 8 gadiem  

Māris Raugulis, pirms 8 gadiem:

4) ar transportlīdzekli, ar kuru izdarīts pārkāpums un kurš reģistrēts ārvalstīs, izbraukt no Latvijas. Ja naudas sods nav samaksāts gada laikā no dienas, kad lēmums par naudas soda uzlikšanu stājies spēkā, stājas spēkā transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums un transportlīdzekļa vadītājam ir aizliegts vadīt transportlīdzekļus līdz naudas soda samaksai. Ja naudas sods nav samaksāts šā panta trešajā daļā noteiktajā termiņā, lēmumu par administratīvā soda uzlikšanu nodod piespiedu izpildei tiesu izpildītājam. Lēmuma piespiedu izpilde notiek normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.
http://www.vp.gov.lv/jautajumi.php?catid=4
Turpat vēl pāris skaidrojumi par tēmu.

Iveta, pirms 8 gadiem:

Tātad es tā saprotu, ka vienalga kāds nodarījums sods ir identisks?

1)Ja transp.līdzeklis IR reģistrēts Latvijā, tad var izbraukt uz ārvalstīm?
2)Ja gada laikā nesamaksā, atņem tiesības un ir arī punkti klāt? Pēc tam tiesības jākārto pa jaunu?

Māris Raugulis, pirms 8 gadiem:

Nevis sods ir identisks, bet lēmuma "izpilde lietās par administratīvajiem pārkāpumiem ceļu satiksmē" ir noteikta.

Pārbaudīt kas notiks pēc gada neiesaku, lai gan joprojām ir cilvēki kas brauc bez tiesībām, reibumā un ar zagtām mašīnām un uzskata ka par to nekas nedraud.

Iveta, pirms 8 gadiem:

Nu ceru, ka es saņemšos un samaksāšu to sodu, lai gan vienlaga sirds sāp par to, ka 14.gadu laikā pirmais pārkāpums(pat nekad neviens aizrādījums nebija bijis) un uzreiz- še tev!2 soda punkti un Ls 40....

Māris Raugulis, pirms 8 gadiem:

To jau gan var arī apstrīdēt.

Iveta, pirms 8 gadiem:

manus 126 km/h diez vai izdosies apstrīdēt... :)

Māris Raugulis, pirms 8 gadiem:

Nu tad jau ar to bija jārēkinās...

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Agris Akulovs

+10800

 
Vilcināšanas gadījumā nedraud nekas, ja nu vienīgi soda noilgums, ja nav citi pārkāpumi :) Zinu pēc pieredzes .

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Sakiet, kā ir situācijā, kad sodus tika uzlikts vismaz pirms 10 gadiem, vairs pat neatceros par ko, automašīna jau sen ir saspiesta kkur metāllūžņos. pagaidām ar citām automašīnām uz mana vārda esmu gājusi tehnisko apskati. Bet uz mana vārda vēl ir sods ( it kā, bet tā kā uzvārds ir mainīts un dzīvesvieta). Vai šādiem - veciem sodiem nav noilguma?

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Dagnija Bramane

+8277

 
policista kungs mums par ātrumu arī uzliku sodu, jānomaksājot 30 dienu laikā. ja nenomaksā nākošajā reizē, kad noker, vel 15 lvl jāmaksā, ja vel noker vēl 15 lvl.. tā gadu, peec gada, kad noker paņem tiesības un tad jaamaksaa par tiesiibu atdoshanu, taa mums apskaidroja.

pirms 8 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.