Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66333 jautājumi, 281894 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 2

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 834 skatījumi

Hruščovku nama apsaimniekošanas līguma pielikumi ar konkrētām summām ir sastopami internetā?

Māja un dārzs » Cits

Biedrība grib slēgt apsaimniekošanas līgumu ar apsaimniekotāju (60 dzīvokļu māja). Salīdzināšanai vajag labus līgumus, kur pielikumos ir max atšifrētas apsaimiekotāja pakalpojumu cenas Rīgā. Ideāli būtu saņemt ļoti sīku un konkrētu atšifrējumu cik kas maksā . Ir tāds tāmes paraugs MK Nr.1014 noteikumu 1.pielikums (žēl, ka tie domāti tikai pašvaldību uzņēmumiem). Jautājums - vai vispār ir kāds apzinīgs apsaimniekotājs, kas smalki atšifrē savu pakalpojumu cenas?

Pirms 8 gadiem 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Pterodaktils

+17174

 
Nav un nebūs. Ja vēlies, vari sīki un smalki atšifrēt internetā savus ieņēmumus, nopublicēt privāto saraksti, lai citi var pasmelties idejas. Kāda tev starpība - patīk dzīvot tai mājā - dzīvo, nepatīk - pārvācies uz māju, kura patiks. Galu galā privatizē kādu māju un kļūsti par apsaimniekotāju un pelnīsi mežonīgo piķi uz iedzīvotāju rēķina.

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • -2

  balsis

Archys Jansons

-960

 

pirms 8 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.