Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66295 jautājumi, 281709 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Ilze Zundāne

+8526

 
 • 5

  Atbildes

 • -3 balsis
 • 280 skatījumi


 

Atbildes (5)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

JanKa

+76515

 
Ja gāzes plīts, tad tie ir pārpalikumi no gāzes sadegšanas.

pirms gada  

500

Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Egils Dālmanis

+73776

 
Es arī domāju ,ka tauki un citas ēdienu daļaskopā ar garaiņiem plivinās pa visu telpu.Kā gan mēs sajutam ēdiena smaržu, ja ne ieelpojot gatavotā ēdiena mikto daļiņas?
Vai tad pati nezināji? Man škiet Tu mūs te nerro ;) Līdzīgi kā jautājums skatītājiem - tik elementārs ,ka visi cenšas atbildēt , bet par katru SMS jāmaksā :D

pirms gada  

Ilze Zundāne, pirms gada:

Ja runājam par smaržu, tad, mācoties biofiziku, tam, kāpēc cilvēks var sajust smaržu, NEBIJA izskaidrojuma. Kaut kādas mikrodaļiņas tika izslēgtas.Tagad, iespējams, kas mainījies.Bet jautājums nebija par smaržu, bet aplikumu. Paldies JanKam un Aivim. :). Es vienkārši uzturu šo lapu "pie dzīvības". :)

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Aivis Svirskis™

+138291

 
No gāzes plītīm vienmēr virtuvē uz cietām virsmām veidojas taukveidīgs aplikums. Vienīgais risinājums ir biezas konsistences mazgāšanas līdzeklis un regulāra virsmu tīrīšana.

pirms gada  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ingus Zīverts

+800

 
Vainīgs pie šīs problēmas ir taukveidīgā biezā aplikuma izsmidzinātājs,kad tu guli,viņš skraida pa virtuvi un apsmidzina tavus plauktus...nu,kā runcis pavasarī.

pirms gada  

Ilze Zundāne, pirms gada:

Tad, lūk, kā. :D Tu to dari jau kopš bērnības, ja tik labi zini un tādēļ bomžu virtuvēs tik traki smird, jo tu šitā daries, un tēviņiem tak mūžīgs pavasars. :D

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ar gaisa cirkulāciju tauki ceļo pa visu telpu !

pirms gada  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.