Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66333 jautājumi, 281894 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 5

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 3762 skatījumi

aizkritušas ausis!

Veselība » Cits

Man no iesnām ir aizkritušas ausis ciet,tā kā es pati knapi dzirdu ko saku. Pilinu ausu pilienus,bet nepalīdz. Jau kādas 7 dienas,palīdziet!!!

Pirms 8 gadiem 

Atbildes (5)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Aivis Svirskis™

+138333

 
Ja ausis ir aizkritušas no iesnām, tad ir jāatbrīvojas no iesnām un ausis atkritīs vaļā pašas no sevis. Deguns, mute un ausis ir savstarpēji saistītas, tiklīdz izārstēsiet iekaisumu, arī viss pārējais normalizēsies...

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Diezgan bieži cilvēkiem aizkrīt ausis, dēļ sēra korķa, kurš izveidojies auss iekšienē un to nevar redzēt. Ja tas ir tā tad tā ir nesāpīga procedūra, kuras laikā ausi ar ūdens spiedienu izskalos, dabūs korķi ārā..

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Liene Arāja

+2999

 
Iesnu laikā vispār nav ieteicams degunu uz āru šņaukt, saturs var tikt, ne tur, kur vajag un rasties vidusauss iekaisums. Ārsti vislabāk iesaka, iešņaukt uz iekšu un izspļaut ārā.

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Raimonds Silanžs

+47581

 
Ausīs jau tiešām neko nepilina, bet gan degunā. Vispār jau steidzīgi jāiet pie ārsta, jo var dabūt vidusauss iekaisumu un tā rezultātā arī pilnīgu vai daļēju kurlumu.

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Pterodaktils

+17174

 
Ausu pilieni nepalīdzēs - tev tur deguna dobums pilns ar mēsliem. rikšo pie kāda daktera, lai vismaz apskatās, kaut arī ir tādi speciālisti redzēti, kuri paņems par vizīti naudu un neko nepateiks…

pirms 8 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.