Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66286 jautājumi, 281654 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Vikentijs

+51

 
 • 2

  Atbildes

 • 1 balss
 • 187 skatījumi

Melnais saraksts?

Bizness un finanses » Kredīti un līzingi

Cik ilgā laikā tiek dzēsts no melnā saraksta pēc parādu nokārtošanas?
Biju iekūlies parādos ar kreditoriem, dažus gadus, bet tagad visas parādu saaistības ir nosegtas un lieta slēgta. Pēc cik ilga laika es tieku izņemts no melnā saraksta?

Pirms 4 mēnešiem 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

JanKa

+76475

 
Visas tavas darbības veido kredītvēsturi, kurā nekas netiek dzēsts. Kredītvēsturi katrs kredītdevējs var izmantot vai neizmantot pēc saviem ieskatiem, piemēram, atsakot kredītu vispār, piemērojot lielākus procentus utml., vienalga šodien, pēc 5 vai 25 gadiem.

pirms 4 mēnešiem  

JanKa, pirms 4 mēnešiem:

Kredītu došana ir bizness, kurā pēc trekno gadu burbuļa sprāgšanas, visi ir daudz piesardzīgāki, tomēr, liedzot kredītus visiem, kuri kādreiz ir nokļuvuši melnajā sarakstā, tiktu atteikts diezgan daudz potenciāliem klientiem.

☂ Vilnis ☂ ☂Reinholds ☂, pirms 4 mēnešiem:

Tā ir.Ticamākais ka par bankām Vikentijs var droši aizmirst,tur būs tikai atteikumi.Atliek visādi Mogo veidīgie.Bet ja tās lietas jau bijušas līdz parāda piedziņas kantoriem,tad arī tur var dabūt atteikumu.

Vikentijs, pirms 4 mēnešiem:

Runa jau nav par to kur dabūt kredītu.
Esmu dzirdējis ka pēc 10gadiem tiek dzēsts no melnā saraksta, pat tad ja parāds netiek segts, tad tiek dzēsts ar visu parādu. Draugam tā bija, viņš pirms 14 gadiem paņēma kredītu un devās uz ārzemēm, nesen bija LV un viņam parāda vairāk nebija un viņš dabūja jaunu kredītu.
Tāpēc interesē kā notiek ar melno sarakstu.

JanKa, pirms 4 mēnešiem:

Tāda melnā saraksta nav! Ja kavē maksājumus pēc noteikta dienu skaita nemaksātāja kredītvēsturē var izdarīt atzīmi par kavējumu. Ja turpina nemaksāt, tad lieta var tik nodota kredītpiedziņas kantoriem vai tiesai un tiesu izpildītājam. Šis ir "melnākais" brīdis, kad pret parādnieku tiek izmantotas dažādas piedziņas metodes, kontu bloķēšana utt. Civvilikumā ir noteikts noilgums 10 gadi, kura laikā var prasīt parāda atmaksu, tomēr tas nav nekādas melnais saraksts.

JanKa, pirms 4 mēnešiem:

Ja viss ir nokārtots, tad vienīgais kas var vilkties līdzi sabojāta kredītvēsture.
Savukārt uz 14 gadu veciem notikumiem nav vērts atsaukties, jo arī nemaksātāju reģistri veidojās palēnām un krīze un nemaksāšanas vilnis sākas vairākus gadus vēlāk.

500

Labākā atbilde
 • -1

  balsis

vecenes un vecīši-jums paveicies-nav vairs tāda MELNĀ SARAKSTA. nav un punkts.

pirms 4 mēnešiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.