Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66333 jautājumi, 281894 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       


 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
  • 0

    balsis

Kārlis Švampe

+953

 
Ja valstij vēl ir ko izmaksāt, tad jā.
Tikai iegaumē, ka nevari palaist garām nevienu lekciju.

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
  • 0

    balsis

Liene Bērziņa

+1632

 
NVA mājas lapā var atrast visu par bezdarbnieku apmācību:
http://www.nva.lv/index.php?cid=3&mid=&nfs=3#parkv

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
  • 0

    balsis

Elīna Zeibote

+4495

 
Lai bezdarbniekiem profesionālās apmācības laikā nodrošinātu nepieciešamo finansiālo atbalstu, stipendija bezdarbniekiem tiks palielināta no 40 latiem līdz 70 latiem, līdz ar to bezdarbnieku stipendija būs līdzvērtīga stipendijai, kuru saņem valsts finansētajās studiju vietās studējošie augstskolu studenti.
Profesionālās apmācības laikā piešķiramās stipendijas apmērs tiks paaugstināts, par pamatu ņemot 31 latu, kas ir maksimālā summa, kuru bezdarbniekam patlaban var kompensēt par transporta un īres izdevumiem apmācību laikā. Līdz ar to plānots, ka no nākamā gada apmācību laikā bezdarbniekiem nebūs tiesību saņemt īres un transporta izdevumu kompensācijas.
Savukārt neformālās izglītības ieguves laikā stipendijas apmērs noteikts 50% apmērā jeb 35 lati no profesionālās apmācības laikā piešķirtās stipendijas.
Neformālā izglītība ir pasākumi, kas domāti darba tirgum nepieciešamo sociālo un profesionālo pamatprasmju un iemaņu apguvei.

pirms 8 gadiem  

Elīna Zeibote, pirms 8 gadiem:

Šī apmācība ilgst no 50 līdz 150 akadēmiskajām stundām, turklāt vienas programmas apmācības laiks nav ilgāks par diviem mēnešiem.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.