Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 0 jautājumi, 0 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 3

  Atbildes

 • 1 balss
 • 1032 skatījumi

Kas ir OCTA ?

Auto un transports » Apdrošināšana un reģistrācija

Varētu pastāstīt kā un kapēc tas mašinām ir vajādzīgs?
No kā to aprēķina un cik tas maksā.

Pirms 8 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 4

  balsis

Pterodaktils

+17174

 
Obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Lai ietriecoties dārgā mersī zapiņa šoferim nav jānošaujās un jāatdod savs dzīvoklis merša īpašniekam. Aprēķina no braukšanas kvalifikācijas, izraisīto avāriju skaita etc. Maksā dažādi - firmas, kuras pēcāk cenšas piedzīt zaudējumus no vainīgās puses, dod atlaides.

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 3

  balsis

Daniela

+578

 
OCTA ir obligātā civiltiesiskā atbildības apdrošināšana. Tiek apdrošināts risks, ka Tu kā autovadītājs vari izraisīt CSN, kurā cieš a/m, cilvēki vai arī kādam piererošs īpašums, manta utt. Šo izdevumu apmaksu veic kompānija, kurā esi apdrošināts, pretējā gadījumā, notiekot negadījumam, Tu pats būtu spiests samaksāt visus zaudējumus. Un tas sanāk stipri dārgāk nekā OCTA polise. Cenu veido ļoti daudz faktori - a/m marka, svars, a/m īpašnieka vecums, bonus-malus klase uc. Katra apdrošināšanas kompānija izvērtē šos riskus un izlemj, kuram riskam pievērsīs lielāku uzmanību, sadārdzinot polises, un kuram mazāk - samazinot polises cenu. Polises cenu veido pāris - a/m īpašnieks, līzinga gadījumā turētājs un pati a/m.

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Ģirts

+11224

 

pirms 6 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.