Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66839 jautājumi, 283267 atbildes!

Jaunumi

Publicēts pirms 10 gadiem

Tagad labākie jautātāji un atbildēji var saņemt medaļas!

No šīs dienas pajauta.lv sniedz apmeklētājiem iespēju pelnīt dažādas medaļas par īpašajiem nopelniem. Ieejot savā profilā sadaļā „Lietotāja sasniegumi”, tu vari iepazīties ar visu medaļu sarakstu un uzzināt, kādi mazāki vai lielāki varoņdarbi jāpaveic, lai tiktu pie šiem sasniegumiem.

Medaļas ir 3 tipu:
bronzas - piešķir par viegliem uzdevumiem;
sudraba – piešķir par jau ne tik vieglu uzdevumu paveikšanu;
zelta – piešķir tikai īpaši centīgiem pajauta.lv apmeklētājiem, kuri ir ieguldījuši lielas pūles tajā, lai nodrošinātu, ka pajauta.lv ir pilns ar vērtīgu informāciju.

Ar jaunākajiem sasniegumiem varēsi  arī padižoties citiem lietotājiem, jo 3 jaunākās un labākās medaļas, kas dabūtas, varēs redzēt pie sava vārda un avatāra, lai visiem redzams, ka esi cienījams pajauta.lv lietotājs.

Ja izrādīsies, ka interese par šādiem sasniegumiem, būs gana liela, mēs noteikti papildināsim sarakstu ar jaunām medaļām, un citām interesantām lietām, kas varētu padarīt pajauta.lv lapas apmeklēšanu aizraujošāku.

Komentāri

Komentārus var atstāt tikai reģistrēti lietotāji!
       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.

Jaunpienācēji

       

Aktīvākie atbildētāji (24h)

Atbildes

Egils Dālmanis

+79290

 
1