Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66929 jautājumi, 283525 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

 

Atbildes (5)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Oto

+10200

 

pirms 7 gadiem  

Regina Valnickite, pirms 6 gadiem :

Aizmirsu piebilst tas nav LV, bet UK

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Arnis Rūķis

+4068

 
LMT taviem pieslēguma nummuriem piedāvāja opciju, bet savādāk nevar...

pirms 7 gadiem  

Uldis Segliņš, pirms 7 gadiem :

Muļķības. Androīdiem un Aifōniem jau sen ir tādas iespējas. Androīdiem pat vairākas aplikācijas tam paredzētas, gan oficiālas, gan neoficiālas. Gan ne pēc telefona numura, bet reģistrēšanās kādā lapā.

Arnis Rūķis, pirms 7 gadiem :

Vari ar aplikācijām redzēt kur tu pats atrodies, bet par svešiem numuriem tu nevari redzēt, ja numura īpašnieks to nevēlas. Protams Operators redz un arī drošības struktūras redz, ja tas nepieciešams.

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Diāna

+41

 
Tavam telefonam ir nepieciešama attiecīga aplikācija un GPS (tāpat kā navigācijai).
Ievadot telefona numuru (visticamāk internetā redzēji), tas bija joks, praktiski mums, parastiem cilvēkiem, tas nav iespējams.
Mobilo telefonu operatori var tikai noteikt kurā valstī atrodas mobilais telefons, ja tas ir ieslēgts un tam ir zona (pieslēdzies kādam no tīkliem).

pirms 7 gadiem  

Uldis Segliņš, pirms 7 gadiem :

Operatori var noteikt telefona vietu līdz pārdesmit metriem pilsētā un līdz kilometram ārpusē.

Diāna, pirms 7 gadiem :

Nu...tikai tādā gadījumā, ja telefons ir ieslēgts, tam ir pieslēgts GPS un telefonam ir uzinstalēta attiecīgā aplikācija. Es nesen pati saskāros ar šo problēmu, jo bija pazudis telefons un nekādu palīdzību nevarēju saņemt, jo šo GPS ierīci biju izslēgusi pirms tam sakarā ar to, ka bieži bija jālādē akumulators un tas sagādāja grūtības. Pēc numura nevar viņi neko atrast, tā man paskaidroja, tikai var noteikt, kuras valsts tīklam pieslēdzies.

Diāna, pirms 7 gadiem :

Un vienīgā iespēja, ko operators piedāvāja ir izmantot smartfonu priekšrocības un uzinstalēt aplikāciju telefonā, reģistrēt attiecīgā aplikācijā internetā, no kuras var pārvaldīt telefonu, ja tas pazūd, bet to nenodrošina operators.
Pie telefona pazušanas internetā jāielogojas un tad var noteikt gan atrašanās vietu, gan nobloķēt telefonu, gan izdzēst visu saturu. Bet savādāk nekā.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ego

+79116

 
Vispārīgā gadījumā nekā

pirms 7 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • -1

  balsis

google

pirms 7 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.