Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66929 jautājumi, 283524 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
  • 1

    Atbilde

  • 0 balsis
  • 926 skatījumi

SAMSUNG P3100 Galaxy Tab 2 3G. Jautājums būtu par zvanīšanu, par parasta mobilo telefonu funkciju.

Sadzīves tehnika un elektronika » Telefoni un mobilie telefoni

Uzmetu aci uz šo planšetdatoru... http://220.lv/lv/datortehnika/plansetdatori_piederumi/plansetdatori/plansetdators_samsung_p3100_galaxy_tab_2_8gb_3g?id=291395
Man gan teica ka, lai lietotu zvanīšanas funkcijas, ir nepieciešamas bluetooth austiņas. Vai ar parastām austiņām, kurām ir arī mikrofons, tas nedarbojas? Neesot šiem planšetdatoriem pašiem savs iemontēts mikrofons. Tātad nevarot tā vienkārši kā ar telefonu zvanīt... Lai gan kādā reklāmas video bija labi redzams ka cilvēks brīvi zvanīja bez kaut kādām tur austiņām. Kā tad tur īsti ir?

Pirms 8 gadiem

 

Atbildes (1)

 
Labākā atbilde
  • 0

    balsis

Man ir pirmais Galaksijs (GT-P1000) un oriģinālajām austiņām, kuras nāca līdzi (ar vadu), ir pa vidu tā poga un mikrofons, tātad var lietot arī sarunām.

Lai gan zvanījis neesmu, jo man ir tas tarifs, kur ir tikai dati, bet zvanu pakalpojumi nav iekļauti. Bet, ja nevarētu zvanīt ar parastajām austiņām, tad tām pavisam noteikti nebūtu ne pogas, ne mikrofona.

pirms 8 gadiem  

    Frīdrihs Nīče, pirms 8 gadiem :

Un, starp citu, manējam ir iebūvēts mikrofons. Domāju, ka šitam arī vajadzētu būt. Nu tas būtu tikai loģiski, manuprāt. Bet nu kas to lai zina.

Ainars Felzenbergs, pirms 8 gadiem :

Biju iegājis kādā elektro preču veikalā, tur bija šāda planšete. Man pārdevējs teica ka nav iebūvēts mikrofons un vajagot tās bluetooth austiņas. Man gan negribas īsti ticēt tam, bet... it kā jau nu būtu jātic pārdevējam...

    Frīdrihs Nīče, pirms 8 gadiem :

Moška var netā atrast bildes no visām pusēm (vai aiziet vēlreiz uz veikalu) un paskatīties, vai nav tas mikrofona caurums kaut kur malās.

Vienkārši man liekas dīvaini, ka man ir tas pats modelis, tikai vecāks, un viņam ir mikrofons, bet jaunākam viņš ir izņemts ārā.

Ainars Felzenbergs, pirms 8 gadiem :

Man jau arī šķiet ka tas pārdevējs kaut ko samuldēja. Jo, ja ar kameru uzfilmē video, tad jau sanāk bez skaņas... Man mobilais ir daudz lētāks bet sanāk ka labāks... Tas pārdevējs jau pat nemaz tur neko neskatījās. Bija ieurbies datorā kaut ko. Pirmajā reizē teica ka vispār nav zvanu funkcijas nekādas. Tad it kā kaut ko attapās un sāka stāstīt par tām austiņām...

    Frīdrihs Nīče, pirms 8 gadiem :

Jā, par to video tiešām fakts. Tas būtu izcili stulbi, ja būtu bez skaņas. :D

    Frīdrihs Nīče, pirms 8 gadiem :

Ir, ir viņam mikrofons. Jo re kur forumā cilvēks saka, ka apdeitoja firmware un vairs mikrofons nedarbojas. Tātad viņš tur ir.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2221659

Ainars Felzenbergs, pirms 8 gadiem :

Nu bet kā tad viņam ir ar to zvanīšanu? Tad var zvanīt arī bez tām austiņām?

Ainars Felzenbergs, pirms 8 gadiem :

Kā man pārdevējs teica, tad šim komplektā nav nekādas austiņas... Vai arī viņš to domāja par tām bluetooth, ka tās ir jāpērk atsevišķi.

    Frīdrihs Nīče, pirms 8 gadiem :

Nu grūti teikt. Negribu runāt par to, ko nezinu, bet es domāju, ka austiņām būtu jānāk (protams, ne Bluetooth, bet parastajām). Jo manai planšetei nāca. Otrkārt, austiņas jau tagad nāk līdzi pat telefoniem par 20 Ls.

Vai var zvanīt *vispār bez austiņām* — grūti teikt. Nu gan jau. Mikrofons ir un skaļrunis ir. Kāpēc gan nevarētu? Es vienkārši nevaru pārbaudīt uz savējā, jo man nav zvanu tarifs. Tāpēc nevaru tev 100% apgalvot.

Ainars Felzenbergs, pirms 8 gadiem :

Vai skype tu nelieto? Tas jau principā tas pats vien būtu. Man mobilajam ir skype un zvanu tāpat kā jau ierasts. Es atradu kādu pdf failu, lietošanas pamācību. Tā gan nav tieši šim modelim, bet arī galaxy tab. 179Ls maksā. Tur ir sīki aprakstīts ka ir mikrofons, ir parastās austiņas komplektā un zvanīšan (ja pareizi sapratu) var veikt arī bez austiņām. Tad sanāk ka man tas pārdevējs tur samuldēja..

    Frīdrihs Nīče, pirms 8 gadiem :

Skype gan lietoju un ar to var runāt bez austiņām pavisam noteikti. To gan es varu apstiprināt. :)

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.