Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66839 jautājumi, 283270 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

 

Atbildes (5)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Vilnis Ribozols

+914

 
Mūžu dzīvo, mūžu mācies - tā pat par muļķi nomirsi !

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Par modeli un uzņēmēju nav jāmācās. Lai kļūtu par modeli ir jābūt izskatam un atbilstošiem izmēriem (figūrai) un ir nepieciešams piedalīties visos iespējamos modeļu atlases konkursos un ir jācer, ka pamanīs un noslēgs līgumu. Iespēja, ka pamanīs ir tuva nullei, no tūkstošiem meiteņu un puiši, kas sapņo par modeļu karjeru, naudu šajā profesijā nopelna labi, ja viens jaunietis. Savukārt par uzņēmēju var kļūt jebkuras profesijas pārstāvis un pat cilvēks ar pamatskolas izglītību, ja viņam piemīt talants. Cilvēki iedalās divās kategorijās ir darbadevēji un darbaņēmēji.Lai būtu par darbadevējiem ir nepieciešams talants vai tas,ko latvieši sauc par ķērienu. Ja šāds talants nepiemīt, tad neatkarīgi no tā, cik augstu izglītību cilvēks iegūs, kaut vai piecus doktora grādus, tāpat savu biznesu nekad neuzsāks, bet strādās kāda cita cilvēka uzņēmumā. Lai kļūtu par ārstu, pēc vidusskolas beigšanas ir jāstudē vismaz 6 gadi un tad jāiziet prakse un jāspecializējas, tā ka viss process aizņem 6-8 gadus.

pirms 5 gadiem  

Kilgors Trauts, pirms 5 gadiem :

modeļi ir visādi, tā ka nav obligāti jābūt baigam smukulītim. :) ir resni, veci, neglīti... utt.

Aivis Svirskis™, pirms 5 gadiem :

Spriežot pēc jautājuma, jautājuma uzdevēju interesē modeļa karjeras iespējas kā profesijas, nevis tikai vienu reizi dzīvē par 10 eiro un pusdienām piedalīties kāda produkta reklāmā. Lai ar modeļa darbu pelnītu naudu un varētu atļauties sevi uzturēt, visu nosaka izskats un parametri. Turklāt modeļa izskata noturēšana un saglabāšana nav vienkārša. Tā ir nepārtraukta diēta, atteikšanās no visiem saldumiem, alkohola, brokastīs salātu lapa, pusdienās divas salātu lapas, un pirms skates vemšana podā.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

JanKa

+79709

 
Jāpiekrīt, ka visur ir jāseko un jāmācās jaunākajām tendencēm, lai būtu labākais savā joma.
Cita lieta, ka ārstiem ir ilgas, obligātas studijas, strādāt bez to pabeigšas nebūs iespējams. Ķirurgs ir ārsta speciālitāte, tur būs kopumā laikam 11gadi jāmācas, vispirms par ārstu 6 un tad vēl 5 par ķirurgu.
Inženieriem un juristiem arī ir obligātā izglītība, bez kuras strādāt nevarēs.

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Majors yo

+1140

 
par mehaniķi un jebkada veida arstu jāmācās mūžigi, jo medicina un tehnika atīstās visu laiku, nekad nebuus tā ka šajas nozarēs zināsi visu.

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Kilgors Trauts

+1467

 
Tu gribi vienu atbildi uz visām profesijām vai katrai savu?
Un vai Tev der atbilde par teorētiskām zināšanām jeb interesē arī praktiskās?

pirms 5 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.