Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66854 jautājumi, 283319 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
  • 1

    balsis

Ivars Magone

+32157

 
Kā lai savādāk viņš novērtē sporta aktivitātes? Tas nav nekas intīms un personisks.

pirms 4 mēnešiem  

Saulīte, pirms 4 mēnešiem :

Bet tā nav mana problēma, ka skolotājs nevar pārliecināties par manām sportošanas gaitām. Bilžu un video sūtīšana, manuprāt, ir ļoti sensitīva lieta, ar kuru ir jābūt ļoti piesardzīgam.

Ivars Magone, pirms 4 mēnešiem :

Toties sociālajos tīkloss pilns ar sensitīvo un kas privāts. Skolas gados nedomā, ka tas pēc gadiem var būt skelets skapīs, ja kļūsi par sabiedrībā atpazīstamu vai politiķi piemērām.

500

Labākā atbilde
  • 0

    balsis

LĪGA COPE

0

 
jā, taču jāievēro bērnu tiesību aizsardzības likums - šī informācija (video) nedrīkst būt pārplublicēta un nedrīkst būt piekļuvei trešajām pusēm - tātad platformās kā e-klase, privatizēts video youtube, vai jebkura e-vide.

pirms 3 nedēļām  

500

Labākā atbilde
  • 0

    balsis

Jānis Kalvis

+15486

 
Ir gan aizbildinājums,sensitīva lieta,vai tad pliki sporto?Tad jau ko tad reģistrējās portālos,spēlītes dzenā,kur vēl vairāk tas ir pieejams un teiktu,ka pieejams visai pasaulei.Cits jautājums,ja ir internets ar ierobežotu datu apjomu,tad es piekristu,jo negribētos tērēt par video liekajiem megabaitiem,pārējais ir pupu mizas.

pirms 3 mēnešiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.