Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66786 jautājumi, 283179 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 4

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 2007 skatījumi

ko labāk izvēlēties uzņēmējdarbību vai jurista palīgs vai nu informācijas tehnoloģijas - programmmēšana administrātors

Izglītība » Apmācīšana

to visu var apgūt vienā skolā par datoriem ir interese bet nav tāds pieredzes programmēšanā C++ nezinu tās programmas vienīgi kad studēju bija sakars ar paskāla programmēšanu nezinu kas jādara jurista palīgam cik daudz jāmācās uzņēmējdarbība - saistītam ar biznesu it kā var skola iemācīt kā veidot uzņēmumu

Pirms 10 gadiem

 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Dace Niedra

+2393

 
Ja vēlies iet uz IT tad kārtīgi par to padomā.. Piemēram RTU ir diezgan smagi. Iesaku iet tikai tad ja tev tiešām padodas programmēšana. Protams arī fizika, ķīmija, matemātika tur tiek prasīta augstā līmenī.

pirms 10 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Dagnija Bramane

+8277

 
Jāni, padomā, kas Tevi vairāk interesē. zinu tādus, kas studē jurisprudenci, taču viņiem nav nekādas intereses par to un diemžēl arī zināšanas ir visai seklas.

uzņēmējdarbība.. vairāk kaut kas priekš sevis. taču ne katrs, kas studējis uzņēmējdarbību ir uzņēmējs un ne katrs uzņēmējs ir studējis uzņēmējdarbību. vai nu ir, vai nav.jābūt ķērienam, vai ļoti labai idejai.

it - administrātors, nu... tuvāk īstenībai, bet tādu tagad ir visai daudz. ja augstskolā, kur ir visas jaunākās tehnoloģijas un tendences, tad varbūt, ka arī var.. es tā domāju.

vispār ieteiktu kaut ko praktiskāku, ir taču daudz visādu interesantu lietu, ko mācīties džekam. dažreiz ar nepopulārajām studijām un darbiem var iegūt vairāk! ;)

pirms 10 gadiem  

Dagnija Bramane, pirms 10 gadiem :

varbūt ka var uz Rigas pusi paceļot tur drusku cita pieeja mācībām..

Jānis Kundziņš, pirms 10 gadiem :

var mācīties tur ir ES sponsorē 1000 Ls un maksā stipendiju 70 Ls esmu lauzis līgumu ar augstskolu un man ir tagad bezdarbnieka statuss

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Zigmārs Dzenis

+5532

 
IT vienmēr būs topā, juristi un uzņēmēji bez darba ir uz kara stūra atrodami!

pirms 10 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Nevajag iet macities tikai tamdelj, ka ta jadara, izdoma ko no ta iegusi. Uznjemejdarbiba ta tada parunashana Latvija vien ir, juristi ar bez jegas, un tie it ari nemaz trukums nav, ja nu vienigi esi ljoti augsta limenja programmetajs. Ta kaa skaties nebus ta ka kaut ko pabeigsi un visi celji valja, tik man shkjiet ja busi ieguvis inziniera gradu un iesi stradat par menedzeri tevi panjems pirmo nevis tadu kursh LU pabeidzis uznjemejdarbibu, ekanomistus vai ko tadu, vienkarshi tad ir redzams ka cilvekam kaut kas pauri ir, nevis visu studijas laiku dzeris rumu ar kolu un kopejis referatus no atlants.lv

pirms 10 gadiem  

Jānis Kundziņš, pirms 10 gadiem :

ja švaki mācās tad var netikt budžeta grupā un jāņem no bankas kredīts tagad jau baigā krīze viss liekas baigi dārgs cik par kopmītnēm jāmaksā vajag taču kaut ko ēst visā vaina ka nav lielas naudas

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.