Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66839 jautājumi, 283267 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 3

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 1338 skatījumi

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 0

  balsis

kjjjjjjj

+30

 
Dzeramā ūdens ieguvei izmantojamo pazemes ūdeņu resursu kvalitāte Latvijā visumā atbilst dzeramā ūdens kvalitātei, izņemot paaugstinātu dzelzs, mangāna un atsevišķās vietās sulfāta koncentrāciju. Kalcija karbonāta iežu šķīšanas dēļ Latvijas pazemes ūdeņos bieži ir paaugstināta ūdens cietība(galvenokārt kalcija un magnija jonu summa) un sārmainība (ūdens izturības rādītājs pret pH pazemināšanos).

pirms 10 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Agneta Kalēja

+2081

 
Mūsu urbuma problēma - ūdens satur ļoti daudz dzelzs, krāso vannu, garšo īpatnējāk..

pirms 11 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Jāskatās cik dziļi tiek ņemts ūdens un kāda grunts. Man mājās ir 86 metru dziļurbums, ūdens ir tīrs un bez garšas (Cēsu rajonā), bet tēva mājā ir 96 metrus dziļš dziļurbums (Valmieras rajonā) un ūdenim ir nedaudz sāļa piegarša. Ir dzirdēti gadījumi, kad izurbj 70 metrus dziļurbumu un ir olu smaka klāt ūdenim. Viss ir atkarīgs no zemes slāņiem, grunts un cik kvalitatīvi veikts darbs.

pirms 11 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.