Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66836 jautājumi, 283263 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

+10

 
 • 2

  Atbildes

 • 1 balss
 • 798 skatījumi

kāds varētu palīdzēt? :D

Ģimene un attiecības » Ģimene

karo4 vecāki taisas šķirties man 12, tēvs kādas 2 reizes ir mātei iesitis, māja pieder tēvam, viņš lieka mātei iet prom no mājas, abiem bēŗniem ļauj palikt (man un brālim).Māte nav tik bagāta lai pati sev nodrošinātu mājvietu, gan jau būs kur apmesties bet nu tomēŗ, nav kāds likums kas aizliedz tēvam dzīt māti prom no mājas, vai arī vnk ko man darīt?

Pirms 8 gadiem

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Kaut kā pārgudri uzrakstīts, lai rakstītājs varētu būt 12 gadīgs bērns jeb 6. klases skolnieks. Vecāku problēmas ir jārisina vecākiem, bērnam ir jāsaprot, ka pie vecāku šķiršanās viņi nav vainojami, tāda ir dzīve, cilvēki iemīlas, apprecās, piedzimst bērni, ja attiecības neizveidojas labas, ja tēvs māti sit, tad tas ir pavisam normāli, ka vecāki šķiras. Māte ir pieaudzis cilvēks, gan jau atradīs, kur dzīvot, bet to, vai bērnam atļaus dzīvot ar māti vai ar tēvi, par to lems tiesa, ja māte vai tēvs šādu prasību tiesā iesniegs.

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ivars Magone

+31777

 
Nezinot visus par un pret grūti komentēt. Ja nav laulības līguma starp tēvu un māti un māja iegādāta vai celta kopdzīves laikā, puse pienākas viņai. Tev labāk aiziet pēc palīdzības uz savu bāriņtiesu. Likuma pareizs traktējums no tavas mutes nepiespiedīs viņu mainīt attieksmi.

pirms 8 gadiem  

, pirms 8 gadiem :

kā tas ir uz savu bāriņtiesu?

Cilvēks, pirms 8 gadiem :

Apgabaltiesa, kura atrodas tavā pilsētā.

Jānis, pirms 8 gadiem :

paskaties datorā sava novada,rajona bāriņtiesas telefona num. un sazvanies un sarunā kā un kad tikties

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.