Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66836 jautājumi, 283263 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 3

  Atbildes

 • 1 balss
 • 1000 skatījumi

Sveiki jautājums sakarā ar problēmu ģimenē.

Ģimene un attiecības » Ģimene

Lieta tāda, Jūtu, ka jau kādus 4 gadus ģimenē neesmu nevienam lāgā vajadzīgs, mani baro, dod naudu skolai un visam, protams, pats arī piepelnos. Bet mīlestības nekādas, no māsas un mātes puses pilnīgi nekā, bet tēvs kaut cik dažkārt kaut ko izsaka, ko Jūs labāk ieteiktu mēģināt uzlabot attiecības vai tomēr labāk aiziet prom un dzīvot atsevišķi, liekās, ka pēdējā laikā mīlu tikai draudzeni, piemēram, kad vasarā strādāju un vecākus redzēju tikai 3 reizes mēnesī tie bija laimīgi prasīja kā iet un visa cieņa bija man, bet tagad pilnīgi nekā pat domāju cieņas nav nekādas, ko gan nedarītu mātei nepatīk. Palīdziet lūdzu.

Pirms 8 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Katrs cilvēks mīl citādāk, viens vairāk ar muti, cits ar darbiem, kāds klusi un nepukstot, veicot mājas soli. Ja vecāki dod naudu skolai, gādā par to, lai tev būtu jumts virs galvas, esi paēdis, apģērbts, tad jau visas problēmas ir iedomātas. Mūsdienās daudzās ģimenēs vecāki cīnās, lai varētu pabarot savu ģimeni, ir noguruši darbā, problēmu nomākti un sarunas un kontakti ar saviem bērniem aprobežojas ar jautājumu, kā tev gāja skolā un ar labunakti. Tas gan nenozīmē to, ka vecāki savus bērnus nemīl. Tas, ka pats piepelnies ir labi, tas, ka ir draudzene un jums viss ir kārtībā, arī ir pavisam normāli, taču no mājām aizskriet vienmēr paspēsi, vecāku pienākumus ir strādāt un gādāt par savu ģimeni un bērnu ir mācīties, lai pēc tam dzīvē būtu vieglāk, un tici man, dzīvojot atsevišķi un ar draudzeni, skola noteiktu paliks otrajā plānā, būs jāpelna nauda, jāīrē dzīvoklis, gribēsies tusēties ar draudzeni un nekas labs no tā nesanāks!

pirms 8 gadiem  

Radions Maļinovskis, pirms 8 gadiem :

Bet nu sēdēt un klausīties, kā bļauj virsū ar nav normāli, tur jau tā lieta, ka viņi tik ilgi nestrādā, ka kā skolā un arlabunakti, bet gan kā pa skolu tas jā, bet vairāk nekā, ne kaut kādas citas sarunas, tikai izdari to un to, ko gan nedarītu viss ir slikti, varbūt vareetu ieteikt kaadu veidu, kā uzlabot attiecības?

Aicis, pirms 8 gadiem :

Mūsu "sīkais", kuram jau paliek 18, arī domā, ka viņš visu dara slikti.
Ja paēda istabā tad trauki jāatnes uz virtuvi, bet vēl labāk būtu, ja pats, vismaz savus traukus, arī nomazgātu nevis piekrāmētu pilnu izlietni ar kaudzi, kamēr mamma darbā.
Vai arī, izdzerot tukšu pudeli neatstāt to uz galda, bet tas nenozīmē ka to tukšo pudeli jāliek atpakaļ ledusskapī.
Secinājums: piekrāmēt izlietni nedrīkst. Likt netīros traukus ledusskapī arī nedrīkst. Miskastē iemetīs, bļaus ka nav iznesta miskaste.

Radions Maļinovskis, pirms 8 gadiem :

Traukus es mazgāju un aiz sevis ari visu tīru, bet mazgājot traukus aiz muguras stāv un runā, tas tā tas tā.

Aivis Svirskis™, pirms 8 gadiem :

Visu saskarsmes problēmu pamatā ir komunikācijas trūkums, saņemsies un izrunājies ar savu mammu, tēti vai māsu, kuru uzskati par sev vistuvāko draugu, pasaki, ka jūties slikti, ka viss, ko dari ir slikti, ka tev paliek sajūta, ka tevi neviens nemīl un visiem ir vienalga, kas ar tevi notiek, gan jau velns nav tik melns kā to mālā, apkārt esošie cilvēki bieži vien pat neaizdomājas par savas rīcības sekām un to, kā cits cilvēks jūtas, ja mēs par savu sāpi nerunājam....

Aivis Svirskis™, pirms 8 gadiem :

Tu vēl esi jauns, no vienas puses šķiet, ka esi jau pieaudzis un vēlies tādu pašu attieksmi kā pret pieaugušajiem, no otras, vēl mācies skolā, esi atkarīgs no saviem vecākiem, šobrīd ir tas vecums, kad visu uztver saasināti, vīrieši nobriest vēlāk nekā sievietes, pie tam tev taču ir draudzene, pavadi savu brīvo laiku ar viņu, un baudi dzīvi, pieaugušo dzīve ir daudz grūtāka un sarežģītāka nekā vecāku paspārnē!

Valdis Līcis, pirms 8 gadiem :

Katra strīda pamatā ir otra cilvēka nesaprašana un nepieņemšana... Ja vien tas ir iespējams, tad vajag bez liekām negācijām izrunāties un censties rast kompromisu, taču kompromisu nepasniegt kā varoņdarbu, jo cilvēkiem tā pēc definīcijas ir jādzīvo - rodot kopīgus kompromisus... Tā ir sadzīvošana... Pretējā gadījumā ir tikai un vienīgi nesaskaņas un egoisma vadīta sevis žēlošana...

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Priekšnieks

+81380

 
stulbenis Tu esi... Vecāki droši vien pārstrādājušies mēmi lai varētu Tev un māsai nopirkt jaunas džinasas un jaunu smārtfōnu katrus divus gadus, tapēc mājās ir klusi un piekusuši... Varbūt arī pašiem attiecībās neiet vairs tik saldi, tapēc mazliet vēsums. Bet teikt, ka ģimenē neesi nevienam lāgā vajadzīgs, nu bāc, vecīt... Pa kaklu Tev iedot vajag, izlaistā pakaļa...

Nu paņem, uztaisi senčiem pārsteigumu! Aizsūtiet viņus brīvdienās uz kino un pa to laiku uztaisiet vakariņas! Saklājiet galdu priekš diviem, nopērc kādu vīnu un lai viņi atpūšas - paši tinaties prom no mājas.

pirms 8 gadiem  

Valdis Līcis, pirms 8 gadiem :

Maniere riebīga, bet lielā mērā taisnība... Esmu gājis šitam cauri un vecāki vienmēr tevi mīl un rupējās - tā ir kā pataloģiska slimība - jo pat tad, kad to neesi nemaz pelnījis viņi atkal un atkal tev padod roku un izručī... Pacenties novērtēt un izprast arī viņus... Nav viegli, bet neskaties no skata punkta - es un man... Skaties kā ir viņiem un kā tu vari palīdzēt, lai atvieglotu viņu dzīvi... Kā nekā tie ir cilvēki, kas tev devuši dzīvību un rūpējās par tevi, lai tu vispār varētu eksistēt...

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Aicis

+10501

 
Esmu piedzīvojis šādu situāciju:
Es visu laiku maisos pa kājām, trokšņoju, un traucēju gulēt ar savu krākšanu.
Bet atliek tikai iziet pa durvīm un tad sākas telefona terors:
Kad būsi mājās, man ir garlaicīgi? Vai tu vēl ilgi? Tu jau pirmīt teici, ka tūlīt būsi mājās. Cik tālu jau esi?
Un tad vakarā: Nāc gulēt. Nē, es nevaru aizmigt bez tevis. Man ir auksti.

pirms 8 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.