Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66836 jautājumi, 283263 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 3

  Atbildes

 • 3 balsis
 • 415 skatījumi

vai ir iespeja liegt berna tevam tikties ar bernu ja vins vinju neapgada un alimentus maksa valsts? veselu gadu vins par bernu neiteresejas.

Ģimene un attiecības » Ģimene

Kad bernam bija 3 menesi es izskieos no berna teva.lauliba mums nav bijusi. Pec skirsanas es iesniedzu pieprasijumu uz alimentiem kurus vins nemaksa un tos es sanemu no valsts.gadu vins par bernu interesejas tacu tagad draud ar tiesu lai es lautu tikties ar bernu par kuru vins nav rupejies. Vai ir iespeja liegt viniem tiksanos?

Pirms 4 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 6

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Nē, nav iespējas. Ja vecāks bērnu neapdraud, tad jums nav nekāda pamata liegt tēvam tikties ar bērnu, vecāku nesaskaņas ir viena lietas, bet bērnam ir nepieciešams gan tēvs, gan māte. Ja nevēlaties nodarīt savam bērnam pāri, un vēlāk, kad bērns pieaugs, saņemt pārmetumus par to, ka esat liegusi bērnam tēva mīlestību vai noskaņojusi bērnu pret tēvu, tad jūsu interesēs ir veicināt to, lai bērna dzīvē piedalītos arī tēvs. Civillikums nosaka abu vecāku atbildību par bērniem, neatkarīgi no tā, kurš vecāks realizē bērna aizgādību un pie kura vecāka bērns dzīvo. Savukārt tēvam tik tiešām ir tiesības uz regulāru tikšanos ar bērnu, ja nespēsiet vienoties savā starpā, tikšanos laikus un biežumu noteiks tiesa, turklāt sabojāsiet jau tā sliktās attiecības ar tēvu, un pēc tam tas viss atsauksies un jūsu iespēju audzināt bērnu, piemēram, tēvs iebildīs visam, ko vēlēsieties darīt ar bērnu. Vai tas jums ir vajadzīgs? Domāju, ka nav.

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Marko

-10

 
Cik tad tu viņu pazini,ka izšķīries pēc 3 mēnešiem 1 dienu?

pirms 4 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Mareks Bite

+122

 
Viennozīmīgi nav tādas iespējas! Pie kam - Tu īsumā uzrakstīji tikai savu versiju par notikušo... Ir arī šī vīrieša versija par apstākļiem, kas bieži vien var būt diezgan objektīvi..
Māksla ir saglabāt attiecības, nevis tūlīt pēc bērna piedzimšanas izšķirties un tad skraidīt pa tiesām, gānoties un pieprasot alimentus!

pirms 4 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.