Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66803 jautājumi, 283209 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Vilde Jēkabs

+323

 
 • 4

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 1056 skatījumi

bildinājums

Ģimene un attiecības » Kāzas

Kā lai es uzzinu mīļotās gredzena izmēru, ja gredzenus viņa nenēsā un prasīt es viņai negribu, tas visu sabojās.

Pirms 6 gadiem

 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Parunā ar viņas draudzeni, lai draudzene uzaicina pastaigāt pa veikaliem, un pie reizes ieiet juvilieru veikalā, lai it kā pamērītu un apskatītos gredzenus, vienmēr jau var izdomāt kādu pasaku, un, lai iedod arī jūsu meitenei uzmērīt, ai, cik skaists, tev tas ir jāpamēra, bla bla bla...

pirms 6 gadiem  

Aicis, pirms 6 gadiem :

Jēkabs negrib prasīt savai dāmai tieši, jo nevēlas sabojāt pārsteigumu. Ja viņš prasīs savas dāmas draudzenei, tad paliek atklāts pārsteiguma jautājums: Kā novērst sieviešu solidaritātes problēmu? (mīļotā tikai izliksies, ka neko nezināja par Jēkaba nodomiem).

Vilde Jēkabs, pirms 6 gadiem :

Jā, Aici, tev taisnība.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Dari, piemēram, kā teica Ugāns: Bet iepriekš pajautā, tā starp citu, kāpēc viņa nenēsā gredzenus(tas var palīdzēt izvairīties no nepatīkama pārsteiguma). Tad kādu dienu, itkā nejauši garām ejot, iemetiet aci juvelieru veikalā un mēģini viņai ieborēt, lai piemēra kādu nedārgu gredzenu, bet beigās viņai saki, piemēram, tā: "Nu labi ejam laukā no šī veikala, jo pagaidām jau tāpatās viņai nav liekas naudas". Un ja izmērs derēja, tad aceries konkrēto gredzenu, lai vēlāk atgrieztos veikalā bez viņas un pēc tā gredzena izmēra nopirktu to īsto.

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Māris Rudzītis

+36659

 
Ir cilvēki, kam gredzeni nepatīk, piem., daži no tiem ir ar tieviem pirkstiem un resnām pirkstu locītavām. Ir gredzeni, kam riņķis nav noslēgts, tie der dažādiem pirkstiem. Nepareiza izmēra gredzenu var valkāt uz cita pirksta, kā arī pakārtu kaklā, un juvelieris var gredzenu pastiept lielāku vai mazāku.
Ja viņa gredzenus nenēsā, vai šoreiz būs citādi? Dāvini rokasspādzi!

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ugāns

+4325

 
Aizejiet uz veikalu lai izvēlas kurš der un patīk.Tas būs pārsteigums jums abiem:)

pirms 6 gadiem  

Aicis, pirms 6 gadiem :

Ideāli: Dāma ieraudzījusi visu veikala klāstu būs pārsteigta par to cik Jēkabs patiesībā ir skops, jo nenopirka pašu skaistāko gredzenu(jo Jēkabs meklē tikai saderināšanās gredzenu, nevis pašu dārgāko)
Jēkabs būs pārsteigts par skaistajām cenām

Uldis S - kalns, pirms 6 gadiem :

Aici - tu pazīsti Jēkabu vai viņa draudzeni? Manuprāt Ugāna ideja ir diezgan sakarīga - pacenties gan to nedaudz papildināt, lai viss būtu pa smuko. Un ja mīl, tad ne jau cena ir galvenā, bet gan otrs cilvēks.

Ainārs Zuments, pirms 6 gadiem :

Vājprāts, izlasiet taču jautājumu. Nopirkt gredzenu nav problēma. Cilvēks uzdeva jautājumu, kā saglabāt pārsteigumu, bet jūs, ja nezinat kā to panākt, tad tagad cenšaties iestāstīt, ka viņam tas pārsteigums nav vajadzīgs.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.