Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66820 jautājumi, 283244 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

krists

+607

 
 • 4

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 911 skatījumi

Totalizators

Spēles un izklaide » Azartspēles

Nesen izlasīju interviju ar kādu Anglijas iedzīvotāju, kurš apgalvo, ka pēdējos 7 gadus viņš pelnot iztiku ar totalizatoru. Intervijā bija norādīts, ka viņš katru mēnesi uzsāk ar GBP 10 000 depozītu totalizatorā un mēneša
beigās izņemot summas aptuveni no GBP 33 000-50 000. Savukārt zaudėjot aptuveni tikai GBP 8 000 katru mēnesi.
Kāds ir Jūsu viedoklis, intervija ir kārtējais triks , lai piesaistītu cilvēkus azartspēlēm vai arī tik tiešām ir iespējams iegūt pastāvīgus naudas līdzekļus no azartspēlēm?
Intervija ir publicēta vairākos atpazīstamos Anglijas ziņu portālos.

Pirms 6 gadiem

 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 3

  balsis

Kaspars

+3628

 
Vispār tas ir iespējams, ko šis vīrs runā (protams viņš ir viens no kāda miljona vismaz). Lai pelnītu naudu totalizatorā ir jāsaprot kāds konkrēts sporta veids un līga, piemēram, futbols un anglijas premjerlīga. Uz tā pamata, cilvēks zinot, spēku samēru komandās (šajā konkrētajā līgā), plus sekojot līdzi komandu darījumiem spēlētāju tirgū, savainojumus un citus apstākļus, kas varētu ietekmēt spēli. To visu saliekot kopā, var izveidot stratēģiju uz kādām komandām likt un vinnēt naudu. Viņš arī norādīja, ka zaudē katru mēnesi, kas pierāda to, ka viņš ne tikai vinnē, bet arī zaudē naudu, gadījumos, kad kļūdās likmju izdarīšanā.

pirms 6 gadiem  

Uldis Segliņš, pirms 6 gadiem :

Visvairāk piekritīšu šai atbildei. Matemātiski metode lai biežāk vinnētu nekā zaudētu nav sarežģīta, bet prasa tik lielu disciplīnu, kādas nav un nebūs 99,999% cilvēku. No man zināmajām aktivitātēm totalizātors prasa vislielāko disciplīnu.

500

Labākā atbilde
 • 3

  balsis

Ego

+79076

 
Abi varianti pareizi

Ir iespējams, bet ne jau nu visiem ;)
Intervija ir lai piesaistītu muļķus, kas domā ka tādi nav un ka iespējams tieši viņiem

pirms 6 gadiem  

nezināms (guglētājs), pirms 6 gadiem :

Tieši tā, ar smagu un profesionālu darbu arī ar azartspēlēm, kurās laimētāju neizvēlās nejaušība, var nopelnīt.

Māris Rudzītis, pirms 6 gadiem :

bail iedomāties, kas notiktu, ja totalizatorā visi regulāri vinnētu.

nezināms (guglētājs), pirms 6 gadiem :

Totalizators beigtu eksistēt.

500

Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Daniels

+651

 
Zinu pat piemērus, kas pelna sezonās ļoti daudz, bet viņi arī velta tam laiku analizē un pieiet tam ar galvu, nevis likšu uz to tik un uz to tik, gan jau kāds no tiem uzvarēs. Vai arī bļāviens es zaudēju, lai atgūtos likšu visu, kas man ir uz to komandu (kaut kas līdzīgs jau atkarībai, neapstājas).

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Cilvēki, kas regulāri piedalās loterijās, spēlē azartspēles, un tajā pašā laikā neslimo ar atkarību, un zina savu mēru, un šai nodarbei var katru mēnesi atlicināt vismaz EUR 500, ilgtermiņā iziet pa nullēm un neko nezaudē. Zaudē tie, kas slimo ar atkarību, nospēlē visu naudu un īpašumus, cilvēki, kas uzskata azartspēles par peļņas avotu. Muļķi, kas domā, ka šodien noteikti ir viņu laimīgā diena, un vienas loterijas biļetes vietā iegādājas 100 par visu algu.

Totalizatori un azartspēles nav darbs, tā ir izklaide! Zināms procents ieguldītās naudas vienmēr atgriežas pie spēlētājiem, tā ka neatlaidīgākie, kas ar to nodarbojas gadiem un regulāri, var arī vinnēt kaut ko lielu un iespaidīgu, bet pamatā tie būs nelieli vinnesti, kuru mērķis ir uzturēt spēlētāju interesi par spēli.

Savukārt, ja cilvēkam katru mēnesi ir lieki un brīvi £10 000. Šo naudu ir iespējams ieguldīt daudz izdevīgāk, nekā nospēlēt azartspēlēs.

pirms 6 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.