Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66837 jautājumi, 283264 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

 

Atbildes (6)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Rasa Ievkalne

+70

 
Jautājumā būtu korekti norādīt interesējošo pilsētu.Kā cilvēks ar paniskām bailēm no zobārsta(samaņas zaudēšana un baiļu izraisīta vemšana) varu vien ieteikt riskēt pēc cenas pieņemamu zobārstu.Katrs zobārsts ir vien cilvēks un tev ir jāatrod tāds,kas gan kvalitatīvi salabos,gan kurš spēs tevi uzklausīt un sadzirdēt. Var nākties nomainīt vairākus līdz atradīsi to,kura klātbūtnē jutīsies mierīgāka.Bet no pieredzes varu teikt,ka baiļu sajūta nekad nepazudīs. Lai gan es bezgala uzticos savai zobārstei un ziņu,ka ar maniem jūtīgajiem zobiem viņa būs saudzīga un nekad pāri nenodarīs,tomēr kārtējā vizīte ir stress līdz brīdim,kad pote jau iekšā un varam abas atslābināties. Varbūt piesakies uz pārbaudi vien un pavēro cik zobārsts ir iejūtīgs pret tavām prasībām?Vai ievēro tavus lūgumus?Ja sākotnēji jau būs nepatika,tad meklē citu.

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Droši dodies uz Patello, Dzirnavu ielā 119 Nav lētākā iestāda, bet speciālisti tur ir perfekti, saku no pieredzes kā cilvēks ar paniskām bailēm no šo ārstu kategorijas

pirms 3 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 3 gadiem :

Tā jau droši vien ir ,ka lielākā daļa zobārstniecību ,kuras nav tās lētākās, nodrošina gan servisu ,gan darba, gan materiālu kvalitāti un parūpējas par to ,lai pacients pat lāga nepamanītu ,as ar viņu tiek darīts. Man ir gadījies pie zobārsta iesnausties procedūras laikā :D

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Ilze Zundāne

+9037

 
Klīnika Sirowa Rīgā, Katrīnas ielā, liekas, 16.

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Varat droši vērsties medicīnas centrā Valeo Stirnu 8. talr.nr.29827354. Varat pateikt kas Jus interesē (terapijaa, ķirurģija vai kaut kas cits), ka ir bailes no zobāŗstiem un Jums tur ieteiks zobārstu, kas varētu Jus pieņēmt. Nebaidieties! Viss bus labi! Vēlu veiksmi!

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Zobārstu dalīšana labajos un sliktajos (dārgajos un lētajos) ir maldīgs. Tas ir mīts, ka dārgā klīnikā strādā kaut kādā vīzē īpaši apdāvināti zobārsti, savukārt, ierindas poliklīnikā pavirši un neiecietīgi nevīžas. Kā ikkatrā profesijā darāmā darba kvalitāti nosaka darītājs, viņa talants, attieksme pret darbu, bet nu nekādi ne "fasādes glaunums", es pat teiktu - gluži otrādi.
Cilvēki reti maina savus zobārstus, pacientam salīdzināšanas (vērtēšanas) spējas ir tuvu nullei (kā teicu - ar retiem izņēmumiem), līdz ar to būtībā nekādi nevar pretendēt uz nekādu lielo objektivitāti. Zobārsts nav frizieris.
Tiesa, pats (izņemot izvēlei nepakļaujamos skolas gadus, protams) esmu gan vienreiz mainījis zobārstu.

P.S. pretsāpju poti šodien var saņemt it visos zobārstu kabinetos.

pirms 3 gadiem  

Arial bold kursīvā, pirms 3 gadiem :

P.S. II Secinājums no mana garā pentera: katrs tik ieteiks savu zobārstu bez vismazākās objektivitātes un viss. Brauc kur ērtāks maršruts, Tev patīkamāka atmosfēra un uzkrāj pieredzi.

P.S. III Nekad nebaidies no zobārstiem. Iedomā, ka tas ir, piemēram, kosmetologs. Veiksmīgu un patīkamu vizīti. :)

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Egils Dālmanis

+79290

 
4Z zobārstniecības prakse Maiznīcas un Šarlotes ielas stūrī.

pirms 3 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.