Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66789 jautājumi, 283181 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Magnum PI

+7180

 
 • 2

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 653 skatījumi

Kas tas ir kas baltmaizi padara tādu kā lipīgu un maizei ir nepatīkama smaka?

Veselība » Slimības un simptomi

Ir tāda lieta ka miltos ko dod lopiem laikam ir tādas pašas baktērijas kā reizēm baltmaizē.Kā lai dabū ārā šīs baktērijas no kastes kurā tiek bērti milti lopiem? Kas tā ir par baktēriju un kā ar to cīnīties?

Pirms 6 gadiem

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Māris Rudzītis

+36659

 
domāju, ka tā tiešām ir baktērija ( Bacillus sp.) vai kāds no raugiem, nevis pelējums. Ja tā, tad jāņem vērā, ka tas vairojas anearobos apstākļos, t.i. bez gaisa. Palīdzēt varētu laba aerācija. Milti, visticamāk, ir jau inficēti un bacīlis tikai gada mitrus apstākļus, kur maz skābekļa, tad arī īsā laikā savairojas. Sterilizēt diez vai izdosies. Bet sausums, aerācija, kā arī izkarsēšana vai glabāšana aukstumā varētu sabremzēt tā attīstību. Varbūt noder šis: http://www.google.lv/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&ved=0CEUQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.bf.lu.lv%2Fgrozs%2FMikrobiologijas%2FDaudzveid%2FUzturzin.3d.ppt&ei=2S0nUs6HPI3Aswal24D4Aw&usg=AFQjCNH5nfGubIg3V3bHbbv_xOElHqrWAg&sig2=b4TJJUblgfUQayNq-V6U4w&bvm=bv.51495398,d.Yms&cad=rja

pirms 6 gadiem  

Magnum PI, pirms 6 gadiem :

Paldies tev.Pluss no manis

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Ego

+79076

 
"Pelējuma sēnes ir mums visapkārt – gaisā, uz mēbelēm, traukiem un produktiem. Ja piesārņojums ir paaugstināts, pelējuma sēnes atrod sev barības vidi, sāk attīstīties un vairoties. Kādā brīdī pelējumu var nepārprotami pamanīt ar bez palielinājuma. Pelējuma attīstību veicina siltums un mitrums."

http://www.pelejums.lv/?page_id=6
Pretpelējuma līdzekļi

Par to kasti gan labāk konsultēties ar PVD speciālistiem

pirms 6 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.