Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66771 jautājumi, 283131 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Lailaツ Guce

+22

 
 • 4

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 538 skatījumi

Vai mans svars ir par mazu?

Veselība » Sievietes veselība

Sveiki.

Man 25. janvārī apritēja 15 gadi. Kad pēdējo reizi mērījos un svēros, cik atceros biju 163 m un 49 kg. Vēlējos pajautāt - Vai mans svars ir pārāk zems? Man pašai tā liekas, jo kājas šķiet par tievu, tāpēc izskatos arī īsāka. Vēlētos pieņemties svarā, bet nesanāk. Vai es esmu par tievu? Nezinu kā īsti vajadzēja aprēķināt, lai to noskaidrotu. Lūdzu atbildiet un sniedziet padomus. :)

Paldies

Pirms 3 gadiem

 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Māris Raugulis

+166435

 
Kā jau rakstīts:
Iesakām par augšanas procesu konsultēties ar savu ģimenes ārstu

Ja nu pret to tāda alerģija, kaut vai tajā pat lapā:
Pajautā ārstam!
Uz jautājumiem, kas saistīti ar augšanas problēmām, jums atbildēs Bērnu slimnīcas endokrinoloģe Dr. Iveta Dzīvīte-Krišāne.
http://esaugu.lv/site/30190#question

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Māris Raugulis

+166435

 
http://esaugu.lv/site/30218
Dzimums: Meitene
Vecums: 15 gadi

Augums:
Vidējā auguma robežas: 163 cm
162 - 172 cm Rekomendācijas
Aprēķina rezultāti parāda, ka bērnam ir savam vecumam atbilstošs auguma garums. Iesakām regulāri veikt atkārtotus mērījumus, lai sekotu augšanas norisei!

Svars:
Vidējās svara robežas: 49 kg
53 - 62 kg Rekomendācijas
Aprēķina rezultāti parāda, ka bērnam ir samazināts svars, kas atšķiras no vidējām svara normām. Iesakām par augšanas procesu konsultēties ar savu ģimenes ārstu!

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Uzņēmums nodarbojas ar dažāda veida svaru un to piederumu tirdzniecību, kā arī remontu. Preču piegāde visā Latvijā notiek 1 – 2 darba dienu laikā.

Preču grupas:
- Analītiskie elektroniskie svari FA laboratorijām. Svari ir verificēti un tāpēc tie izmantojami jebkurā lietošanas sfērā, kur nepieciešama visaugstākā precizitāte.
- Augstas precizitātes svari, kuri ļauj ātri un precīzi noteikt masu laboratorijās un rūpniecībā no 0.1 mg līdz 60 kg. Pieejami modeļi ar verifikāciju un bez verifikācijas.
- Auto asu svari - platformas, kas paredzētas svēršanas staciju izveidei liela izmēra transportlīdzekļiem, kas aprīkoti ar sapārotiem riteņiem vai liela izmēra riepām (auto vilcieniem, auto ar piekabēm, celtniecības tehnikai utt.); aprīkots ar integrētiem riteņiem, lai atvieglotu transportēšanu. Īpaši piemērota dinamiskai svēršanai.

Un daudzi citi!

https://www.svari1.lv/lv/katalogs/

pirms 2 mēnešiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.