Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66803 jautājumi, 283208 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 3

  Atbildes

 • 3 balsis
 • 754 skatījumi

Kāpēc sit ar elektību?

Veselība » Garīgā veselība

jautājums protams nav no gudrākajiem, bet interesanti, kapēc esmu sācis dzirksteļot pret cilvēkiem, mašīnām un citām lietām. apģērbu nemainīju, mašīna tā pati, nerīvējos nekur :)

Pirms 7 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Uldis Segliņš

+103547

 
Statiskā elektrība ir mazizpētīta parādība. Katrā ziņā rīvēšanās notiek jau tev pārvietojoties pāri grīdai, kad pa vidu izolators. Ar to pietiek. Pamaini apavus. Dīvānam es statisko dabūju prom, uzklājot deķīti, kas gan arī pats berzējot ir ļoti dzirkstelīgs, kaut kāda sintētika. Arī pēc noņemšanas ilgu laiku nebija dzirksteļu. Tagad ar kaķi tas pats, tikai ne par ko negrib staigāt ar deķīti virsū ... Mitrāks gaiss varētu līdzēt izlādēt virsmu spriegumu.

pirms 7 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

uldis ozoliņš

+3693

 
man šitā pate problēma!! auto nav, bet darbā pat mērcot pirkstu krāsas spainī (lai veiktu provi), ir skaļš sprakšķis, nerunājot par pieskaršanos stalažām, sienām un vispār lietām.

pirms 7 gadiem  

Magnum PI, pirms 7 gadiem :

Jā ,arī man ir tas pats jau kādu laiciņu.Kad izkāpju no auto un pieskaroties durvīm lai aizvērtu,tad ir šis sprakšķis un jūtu nelielu elektrību uz pirkstiem.Protams ka šī nav pirmā reize,katru gadu ko tādu izjūtu,citreiz pavasarī ,citreiz vasarā.Man šķiet ka tas atkarīgs no tā kāds ir gaisa mitrums un temperatūra

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ego

+79076

 
Statiskās elektrības rašanos var veicināt gaisa mitrums, temperatūra, izmaiņas ādā un citi apstākļi

pirms 7 gadiem  

Māris Rudzītis, pirms 7 gadiem :

veļa, zoles

Ego , pirms 7 gadiem :

Tas pats par sevi, tikai te raksta "apģērbu nemainīju"

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.