Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66837 jautājumi, 283264 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Majors yo

+1140

 
 • 5

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 796 skatījumi

Ģenerātors

Māja un dārzs » Izdari pats

Vai tas ir iespējams, ka dizeļģenerātors, kura jauda ir 20kw, nespēj pavilkt, 14kw dzirnavu elektromotoru? Vai arii vaina var būt kk vados, visu laiku sit arā drošinātāju pie ģenerātora, kurš ir 40A

Pirms 5 gadiem

 

Atbildes (5)

 
Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Jānis Kalvis

+15476

 
Tad tev kaut kāds ķīniešu lētais ģenerators!?Viņu tev vajag notestēt un ar speciāliem mērinstrumentiem izmērīt cik viņš dod laukā.

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Egils Dālmanis

+79290

 
Ja dzirnavu motors ir 3fāzu , bet ģenerātora jauda 20kW norādīta vienai fāzei , kura 3fāzu ligzdā sadalās uz 3 tad vairs nav nekādu 20kW , bet 3x mazāk

pirms 5 gadiem  

Ivars Magone, pirms 5 gadiem :

Viss pareizi, tikai elektromotora 14kw ar jādala ar trīs.

Egils Dālmanis, pirms 5 gadiem :

Pareizi gan, nepadomāju.Par šo tēmu aizdomājos ,kad domāju pirkt ģenerātoru.man mājā ienāk 3 fāzes , kas sadalās pa abiem stāviem un prātoju vai man pietiks ūdens sildītājam.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ivars Magone

+31777

 
Izlīdzēties vari palaižot pa diviem. Viens palaiž dzirnavas, tās iekustas un izsit. Tajā brīdī jāieslēdz ģeneratora slēdzis pa jaunu un dzirnavas iegriezīs darba režīmā. Vēl viena problēma, uz ģeneratoriem rakstītā jauda neatbilst faktā. Tas vispirms attiecas uz ķīniešiem. Derētu nomainīt 40A drošinātāju, jo arī tie ar laiku nolietojas. Vai uz drošinātāja ir C burts? Tas nozīmē, ka drošinātājs domāts palaišanas strāvām, kuras pārsniedz rakstīto.

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Eduards Kaija

+41

 
Jāzin kurā momentā sit ārā korķi, vai pie palaišanas,vai slodzes,vai tukšgaitā ,ja pie slodzes, tad kādas,varbūt ka dzirnavas tiek vienkārši pārslogots utt...

pirms 5 gadiem  

Majors yo, pirms 5 gadiem :

palaišanas brīdi, ka nospiež pogu ta uzreiz izsit

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

JanKa

+79709

 
Elektromotoriem palaišanas strāva var būt vairākas reizes(4..5 un vairāk) lielāka par darba strāvu, ja sit ārā palaižot, tad jāmeklē softstarteris.
Ja darba laikā sit arā, tad varētu teikt, 40A tuvāk 14kW kā 20.
Kā arī labāk sameklēt elektriķi :)

pirms 5 gadiem  

Majors yo, pirms 5 gadiem :

bet kad šis pats elektromotors ir pieslegts pie latvenergo tikla, rad elektribas skapī nesit arā 20A drošinātāju, visas gaismas paliek uz pusi tumšakas, bet motoru ieslēgt var.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.