Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283279 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Ilze Bex

+10

 
 • 4

  Atbildes

 • 1 balss
 • 704 skatījumi

Krasns starpsienā.Man ir veca maja,kuraaa no buvesanas laika bija krasns starpsienaa.Nepieciesams padoms.Ka starpsienaa muret krasni.

Māja un dārzs » Izdari pats

Krasns bija apaljaa ar metala apvalku.Viena telpa kurtuve un krasns apsildija divas istabas."Modernizacijas " nolukaa apaljo krasni nojauca ,palika tikai peda uz kuras novietoja Jotul'u.Nu nekas nesanaca.Telpas vairs nav apsildamas.Ziemaa knapi +12 -15 gradus var sasniegt.Tada veida, faktiski, divas istabas maja vairs nav apdzivojamas ziemas periodaa.Ludzu padomu ka atjaunot starpsienas krasni agrakaja vietaa..Nav nozimes apaljo vai nee.

Pirms 5 gadiem

 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ātri montējamās vieglās metāla konstrukcijas no IZOTERMS ļauj ātri un efektīvi uzcelt objektus ar tikai tiem raksturīgām arhitektoniskām īpašībām un konstruktīviem risinājumiem. Vieglo metāla konstrukciju izmantošanas iespējas ir ļoti plašas. Tās ir piemērotas noliktavu kompleksu, loģistikas terminālu, izstāžu un tirdzniecības paviljonu, gaisa kuģu angāru, dzīvojamo augstceltņu, daudzfunkcionālu sporta kompleksu un sabiedriskā transporta tranzīta mezglu izbūvei.

Uzņēmums „IZOTERMS” ir arī lielākais rūpnieciski izolētu cauruļvadu ražotājs Baltijas reģionā. Apjomīga siltumtīklu nodrošināšana ar „IZOTERMS” produkciju uzsākta jau 1999.gadā. Straujie rūpnieciski izolētu sistēmu ražošanas tehnoloģiju uzlabojumi pieprasa nodrošināt nepārtrauktu mūsu inženieru un tehnisko speciālistu profesionālo izaugsmi. Pastāvīga tehnoloģisko procesu ievērošanas kontrole, jaunu tehnoloģiju un materiālu ieviešana nodrošina mūsu produkcijai augstu kvalitāti un tehnisko uzticamību.

https://izoterms.lv/lv

pirms 10 mēnešiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Māris Tomiņš

+5194

 
jums tā starpsiena tika uzmūrēta no jauna,jeb atstāts caurums,kurš savieno telpas.lai sildītu telpas,jābūt gaisa cirkulācijai.iespējams ,ka krāsniņa par mazjaudīgu.

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Egils Dālmanis

+79330

 
Joprojām viena no labākām grāmatām par šo tēmu ir A.Delvigs "Krāsnis un pareiza kurināšana" Man ir grāmata , bet atradu arī ieskanētu internetā.
http://failiem.lv/u/ptperl

pirms 5 gadiem  

JanKa, pirms 5 gadiem :

Iedzimtam meistara ķerienam jābūt, lai izlasot vienu grāmatu spētu uzbūvēt labu krāsni :)
Ja ļoti gribās visu pašiem iemācīties, tad vēl ir laiks, pāris mēnešus var pastudēt krievu saitus un forumus, ļoti daudz informācijas un vairumam saprotamā valodā.

Egils Dālmanis, pirms 5 gadiem :

Tur jau tā lieta, ka pat mālus jāmāk pareizi izvēlēties un samīcīt :) Tagad gan DEPO tirgo jau gatavus sausos maisījumus, bet kāda tiem kvalitāte nezinu.Vajadzētu +/- būt derīgiem.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

JanKa

+79709

 
Siltumu rodas no kurināma sadegšana. Mēģinat atcerēties, cik daudz malkas vidēji dienā patērējāt kurinot veco krāsni, kad bija viss labi, un cik liekat Jotulā? Varbūt noticējāt pasaciņām par ilgdegšanu un cerat ar vienu malkas klēpīti izturēt visu diennakti? Ar līdzīgu malkas daudzumu vajadzētu varēt uzturēt līdzīgu temperatūru, bet Jotulam nav akumulācijas, līdz ar to degšanai ir jānotiek visu laiku, ja krāsniņa maza, telpas lielas un švaka siltumizolācija, tad, iespējams, lai nodrošinātu komfortu, krāsniņai ir kārtīgi jākuras visu laiku, ar gruzdēšanas režīmu nepietiek.

pirms 5 gadiem  

JanKa, pirms 5 gadiem :

Kā atjaunot mūra krāsni - sameklējot krāšnu meistaru, kurš tad arī uzmūrēs... tas gan būs diezgan dārgs prieks, gan materiālu, gan darba ziņā.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.