Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283280 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

 

Atbildes (5)

 
Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Noskrūvē to melno kastīti - spiediena regulatoru -kur regulē augšējo (izslēgšanas) spiedienu un apakšējo( ieslēgšanas) spiedienu- ieraudzīsi aizmugurē uz 4 skrūvēm plāksnīti ar štuceri, izjauc - noteikti caurums ir ciet, tāpēc ūdens nespiež uz regulatora membrānu un tāpēc neslēdzas laukā

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Eduards

+6851

 
viss drīzākais sūknim gumijas membrāna ir pārplīsusi, izmaksas aptuven 30€ +

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Kaut gan padomājot,ja sūknis dod normāli,tad arī bez pretvārsta relejs atslēgsies,vienkārši spiediens pazudīs atpakaļ akā vai urbumā,ja ir dzelžains[kaļķains] ūdens vai smiltis uzrauj,tad ar releju bieži rodas problēmas,ieteicams pirms viņa tad likt filtru.

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Kā Egīls rakstīja,pirmais jau vajadzētu pārbaudīt pretvārstu,tad rakt tālāk,spiediena relejā ir divas atsperes-augšējais un apakšējais spiediens,ja pārējais kārtībā,tad jāsalāgo,regulējot abas atsperes[nevar tikai pagriezt vienu,izmainās viss regulējums],uzrakstīt grūti pareizo ieteikumu,uz vietas uzreiz pateiktu.

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ivars Magone

+31897

 
Ja izplešanas traukā nav spiediena, sūknis slēdzas iekšā ļoti bieži un uz īsu brīdi. Visticamāk vaina spiediena relejā ( tas notiek ļoti reti) vai sūknim nodiluši spārniņi un nespēj uzcelt vajadzīgo spiedienu. Izplešanas traukā spiediens ap 1.5-1.8 atm. Manometrā redz, ja spiediens netiek piecelts, jāremontē vai jāmaina pats sūknis.

pirms 5 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 5 gadiem :

Vai tur nekāda atpakaļgaitas vārsta nav pirms manometra? Varbūt tas netur.Kāds gruzis ieķēries :)

Ivars Magone, pirms 5 gadiem :

Releju viegli pārbaudīt. Noņem vāciņu un ar skrūvgriezi atslogo atsperi. Sūkņa motoram jāapstājas.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.