Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66836 jautājumi, 283263 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 4

  Atbildes

 • 2 balsis
 • 624 skatījumi

gāzes plīts uzstādišana

Māja un dārzs » Izdari pats

Lieta tāda ka nopirku jaunu gāzes plīti šur tur pazvaniju un man saka ka pats nevarot uzstādīt tik nesaprotu iemeslu. Gazes plits naks taja pašā vietā, plombes nekādas neraušu tik jāatvieno šlauka un jāpievieno jaunajai plītij. cik saprotu tas ir ari viss un pa to darbu ''Sertificēts specialists'' prasa 70 eur? vai ir jega saukt vai nomainīt pašam?

Pirms 3 gadiem

 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

nevajag jaukt divus dažādus jēdzienus:

1. aparatūras pievienošanu;
2. aparatūras uzstādīšana...

gāzes plīts pievienošana tiešām būs tikai vienas amerikankas pieskrūvēšana pie lokanā savienojuma vai elektriskās plīts kontaktdakšas ievietošana rozetē, bet jaunas aparatūras uzstādīšana sevī ietver viņas tehniskā stāvokļa pārbaudi, garantiju, ka pienākošais elektrospriegums un vadu šķērsgriezums, pienākošais gāzes spiediens un caurplūde atbilst aparatūras prasībām, gāzes plītij degļu gāzes plūsmas un gaisa padeves ieregulēšana, un dokumentu noformēšana, kur sertificēts meistars ar savu spiedogu apliecina aparatūras un pieslēgumu atbilstību pieprasītajām normām... bez sertificēta meistara pieslēguma varat aizmirst par garantijām un nelaimes gadījumā arī par apdrošināšanas atlīdzību... var jau nodarboties ar pašdarbību vai meklēt kādu "lēto" kaktu meistaru, bet ieteicams jau nu būtu atcerēties, ka skopais bieži vien ir spiests gala rezultātā samaksāt desmitiem reižu dārgāk, nekā taupī

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Māris Raugulis

+166435

 
Droši vien jau var sameklēt arī dārgāk, bet ja tikpat prasmīgi mainīsi kā meklē, tad daudzzīvokļu mājā labāk lai to dara kāds cits. Viens, meža vidū - maini pats.

Pirmajā rezultātu lapā
http://supernet.lv/serviss-pakalpojumi
Gāzes plīts Uzstādīšana un pieslēgšana 20.00 €

Tālāk neskatijos, droši vien ir arī lētāk

pirms 3 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Ja jūs neesat atbilstoši kvalificēts speciālists, tad dažu desmitu eiro ekonomija, nav uzņemtā riska vērta. Elektrisko plīti, protams, katrs var uzstādīt pats, bet gāzes plīts uzstādīšanai ir nepieciešama pieredze un atbilstoši instrumenti, turklāt, tad kad to veic sertificēts speciālists, jūs saņemat garantiju, ka plīts ir uzstādīta pareizi. Ja šāda papīra jums nav, tas ir tas pats, kā apdrošināt automašīnu un atstāt durvis plaši atvērtas vaļā, pēc tam neviens apdrošinātājs jums nekādus zaudējumus nesegs.

pirms 3 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 3 gadiem :

:) Faktiski ar elektrisko plīti ir tas pats , jo bez zināšanām var iekulties nelaimē gluži tāpat. Nedomāju ,ka katrs spēj novērtēt vadu škērsgriezumu pie kura tiks pieslēgta elektriskā plīts. Tāpat vai šis vads nodrošina tikai plīti vai arī tam paralēli ir iespējams pieslēgt vēl gludekli ,el.tējkannu ... Tagad cenšās vilkt uz katru patērētāju atsevišku vadu , bet agrāk izmantoja sadales kārbas ,kurās cavienojumu kvalitāte ne vienmēr ir laba.

Aivis Svirskis™, pirms 3 gadiem :

Es pagājušajā gadā Lielbritānijā iegādājos elektrisko plīti, pieslēgšana pavisam elementāra, vienīgais, kas jāņem vērā bija jāiegādājas atbilstošs drošinātājs, tas arī viss.

JanKa, pirms 3 gadiem :

:D bija jāiegādājas atbilstošu drošinātāju... :D pareizi, galvenais ir pārdot nabaga aptaurētajam patērētājam drošinātāju, nevienu neuztrauc ne vadu šķērsgriezumi, ne savienojumu kvalitāte, nav kabeļu izolācijas pretestības. Droši vien ka plīts štepselējama rozetē un salās rozeti nepareizi nevar iebāzt, tā kā draudi uz metāliskā korpusa pieslēgt fāzi nevarētu būt.

Aivis Svirskis™, pirms 3 gadiem :

Janka, Lielbritānija nav Latvija, un drošinātāju man pārdevējs nepārdeva, to es iegādājos atsevišķi un pavisam no cita tirgotāja. Elektriskās plīts pieslēgšana tiešām ir maksimāli vienkārša, ko var paveikt praktiski jebkurš cilvēks, kam pietiek fiziska spēka, lai atslēgtu iepriekšējo plīti, pieslēgtu jauno plīti un ievietotu to vecās vietā. Veco plīti pārdevējs pēc tam savāc utilizācijai no mājas priekšas.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ilze Zundāne

+9037

 
Man gāzes kantora vīri pirms pāris gadiem pa velti uzstādīja jaunu plīti.

pirms 3 gadiem  

Viktors Buls, pirms 3 gadiem :

uzstādīja vai pievienoja? un par velti pat sēru maršs smilšu kalniņā neskan, kāds par to tāpat maksā...

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.