Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66838 jautājumi, 283266 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Priekšnieks

+81380

 
 • 3

  Atbildes

 • 1 balss
 • 1626 skatījumi

jautājums puķkopjiem...

Māja un dārzs » Dārzs

Uzdāvināja man hiacinti podiņā. Puķe noziedēja, nokalta. Zieda kātu nogriezu - palika lapas. Tagad arī lapas izskatās ka taisās nobeigties. Esmu dzirdējis, ka sīpols jāpārstāda lielākā podiņā un pavasarī uzziedēšot. Jautājums tikai - kā tas jādara? Lapas jānogriež un sīpols jāizžāvē? Jeb jānogriež lapas, jāpārstāda lielākā podā un ik pa reizei aplaistot jāliek miers - lai dzīvo savu vaļu. Kā ar gaismu? Jāliek saulainā vietā jeb ne visai?

Pirms 9 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Aija Dobroviča

+15270

 
Lapas griez nost pavisam. Sīpolu stādi smilšainā augsnē un tā, lai zemē ir tikai saknes. Pārējā daļa, lai ir virspusē. Miera periodā laisti minimāli, tikai tik lai nenokalstu, kad pavasarī parādīsies asns, sāc laistīt kartīgi un arī iedod kādu mēslojumu. Tad tā puķīte tevi priecēs vēl vairākus gadus.

pirms 9 gadiem  

Priekšnieks, pirms 9 gadiem :

Liels paldies!

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Kop puķi tāpat, kā tā augtu dobē - palaisti, vēl uzmēslo. Ja sāk dzeltēt lapas, tas ir normāli - tām jābrūnē un jāatmirst ar laiku. tikai brūnēt sākušās var noplūkt! Kamēr tās zaļas, tikmēr sīpols krāj spēkus nākamajai sezonai.
Vislabāk, ja var novietot vēsākā telpā, bet gaišā gan. Kad lapu vairs nebūs, arī laista pavisam minimāli, tikai, lai neizkalst. Var nolikt pagrabā. Rudenī iestādi dārzā.

pirms 9 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • -2

  balsis

Pterodaktils

-800

 
Tinyurl atradu 22 variantus. Piedāvājumi, cenas, atlaides.
- http://tinyurl.com/atbilde22

pirms 9 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.