Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66836 jautājumi, 283263 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Agija Jermaka

+1340

 
  • 1

    Atbilde

  • 0 balsis
  • 591 skatījumi

Kā pareizi jāaudzē rozes,lai tās izaugtu kuplas un skaistas?

Māja un dārzs » Dārzs

Kādā zemē rozēm patīk augt?kādam ir jābūt mēslojumam? Kā tās pareizi ir jāpagriež un jākopj,lai tās būtu kuplas,skaistas un veselīgas!?

Pirms 3 gadiem

 

Atbildes (1)

 
Labākā atbilde
  • 1

    balsis

Egils Dālmanis

+79290

 
Acīm redzot būs pašai jāpalasa informācija , ko piedāvā internets.Kādreiz man dārzā auga ap 60 rožu šķirnēm.Toreiz bija samērā daudz ar rožu pazīstamu mākslinieku vārdiem. Patika arī neparastas vai izteikti smaržīgas rozes.
Lai apgūtu rožu audzēšanu būs jāsāk to darīt un paralēli jālasa infomācija ,kura nu jau plaši pieejama internetā gan forumos ,gan savādāk.Nav jau iespējams pāris vārdos izstāstīt.
http://www.delfi.lv/majadarzs/darzi-latvija-un-pasaule/rozes-no-a-lidz-z.d?id=40222759 http://praktiski.la.lv/rozes-tavam-romantiskajam-darzam-20-darzkopja-padomi-un-ieteikumi/ http://www.latroze.lv/lv/ro%C5%BEu-kop%C5%A1ana http://www.draugiem.lv/darznieks/news/?p=12266732 http://jauns.lv/raksts/sievietem/147235-ka-vasara-kopt-rozes-lai-tas-bagatigi-ziedetu

pirms 3 gadiem  

Agija Jermaka , pirms 3 gadiem :

Paldies Egīl,esmu rožu mīlētāja,tāpēc vēlos izzināt visu par rožu audzēšanu un to kopšanu,drīz mans pagalms un dārzs būs īsts rožu lauks!

Egils Dālmanis, pirms 3 gadiem :

Protams, lai veicā , bet vajag apzināties - ja vēlies ,ka rozes ir labi koptas un skaisti zied, tas prasīs laiku un jo vairāk rožu, jo vairāk laika :( Būs jāapstājas pie skaita ,kurš ir reāli apsaimniekojams. Citādi iznāks kā man - toreiz mainījās darba vieta,prioritātes un rozēm laika vairs praktiski nebija :(
Labāk mazāk , bet sakoptas.Sākumā noteikti neaizraujies ar skaitu. Vispirms secini cik tas prasa laiku, apgūsti iemaņas uz dažām un tad pamazām palielini.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.