Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66802 jautājumi, 283205 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

-10

 
 • 10

  Atbildes

 • -1 balsis
 • 1156 skatījumi

Kādi cilvēki nevēlas samesties un finansēt manu dzīvi?

Māja un dārzs » Remonts

Lieta tāda, ka esmu jaunietis, kas vēlas regulāri ievērot higēnu(nezinu kā pareizi raksta), bet vecāku finansiālais stāvoklis man to daļēji liedz, dēļ tā, ka mājās nav dušas ar boileri, iespēja nomazgāties man ir, tomēr tā ir neiedomājami nekomfortabla, aizņem milzīgus laika apjomus, tas ir ūdeni nākas uzvārīt katlā uz uguns plīts, tad ieliet 2 bļodās(vienu matiem un vienu ķermenim), tad pieliet klāt auksto lai iznāk vajadzīgā temperatūra, un tad mazgāties, šajās bļodās tiek mazgātas arī drēbes, tādēļ nejūtos īpaši labi kad mazgājos, esmu garšs , tādēļ mazgājoties izšļakstās daudz ūdens pa visu grīdu, nākas pēctam visu slaucīt ar lupatām, kas nav patīkami, jo šīs lupatas ir netīras un slapjas. Turklāt šādi mazgājoties nevaru nomazgāt kakla aizmuguri/muguru. Viss iepriekš minētais ir pilnīgi nopietni, ja neesat gatavi dot man finanses, tad lūdzu uzrakstiet savas domas par šo visu.

Pirms 6 gadiem

Vēlējos palikt anonīms, jo kauns.

, pirms 6 gadiem

 

Atbildes (10)

 
Labākā atbilde
 • 3

  balsis

Uldis Segliņš

+103547

 
Ehh, tev čalīt armijā būtu jāiet, tad nečīkstētu, bet ko darītu lietas labā. Tur iemācītos piecās minūtēs nomazgāties aukstā ūdenī, kad 90 cilvēki konkurē uz piecām izlietnēm. I saprastu kas ir lupata, kas veļas ziepes. Tevis dēļ būtu neaizstājami derīgi, diemžēl valstij tas nav izdevīgi.

pirms 6 gadiem  

, pirms 6 gadiem :

1. Nečīkstu.
2.Ir stipra atšķirība starp laiciņu armijā utt. salīdzinot ar lielu daļu dzīves.
3. Ja nemaldos armijā vaig +18, man nav, un tuvāko gadu laikā nebūs, turklāt uzskatu ka armija ir lieks naudas izšķiešanas veids valstij, un tas nebūt nav manās interesēs.
4.Un jā, ar veļas ziepēm arī esmu mazgājies.
5. Tev būtu derīgi pašam šādi padzīvot, jo pēc tā ko raksti, noprotu ka neizproti kā tas ir.

, pirms 6 gadiem :

Uzskatu, ka tev būtu jāiemācās kas ir pašcieņa. Es sevi un savu veselību, laiku cienu, tas nozīmē, ka esmu pilnībā pelnījis vietu kur nomazgāties 21. gadsimta veidā. Runājot pavisam par citu tēmu: Ja pasaulē ir milijardiem un vel vairāk cilvēku kam ir vieta kur nomazgāties, ar ko esmu sliktāks par viņiem?

Uldis Segliņš, pirms 6 gadiem :

Ar to, ka tu neko nedari lietas labā, bet prasi, lai citi to nokārto tavā vietā. Tādus cilvēkus sauc par liekēžiem.

Vārds Uzvārds, pirms 6 gadiem :

Uldim žetons.

, pirms 6 gadiem :

Kur ir rakstīts ka nedaru neko lietas labā?... gluži par prasīšanu lai citi nokārto manā vietā to neuzskatu, vienkārši apzinos ka ''traktoru ir vieglāk izvilkt no grāvja ar traktoru, diviem, nevis ar kaut ko citu kā piemēram motociklu,riteni,rokām'' ceru ka izprati ko gribēju izklāstīt, citādāk nemāku, vārdu sakot, iespējams ka cilvēkiem kam ir vairāk līdzekļu nekas nemainītos, mazliet palīdzot.
Starp citu, aizej un pasaki to sejā tiem kas ir ar kaut kādām trakām slimībām ziedošanas akcijās.

Uldis Segliņš, pirms 6 gadiem :

Salīdzināji gan savu situāciju ar trakām slimībām. Kauna nemaz nav? Beidz čīkstēt un ej un maini savu dzīvi uz labāku. Te neviens tev nav parādā un tava situācija ir vēl tīri laba, salīdzinājumā ar taviem piemēriem. Kam trakas slimības, tev labprāt pāris pelnītas pļaukas iedalītu.

500

Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Ivars Magone

+31537

 
Tev vēl ir iespēja, jo apzinies, ka nepieciešams savu dzīvi mainīt.

pirms 6 gadiem  

, pirms 6 gadiem :

Piekrītu.

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

A N И A

+665

 
Daži varianti kā tu vari risināt savu situāciju:
- Vari sākt ar to, ka nomaini netīrās lupatas pret tīrām, bļodas ieviest atsevišķas priekš mazgāšanāš un priekš drēbēm, u.c....ir daudz sīkumi, kas milzīgu naudu neprasa, taču padara to visu procesu mazliet komfortablāku.
- ko par šo problēmu saka tavi vecāki, vai esi ar viņiem runājis kā varētu mazgāšanās problēmu risināt?
- pat ja esi nepilngadīgs skolnieks, iesaku meklēt veidus kā piepelnīties. Nezinu vai izdosies uzreiz sapelnīt boilerim un jaunai mājai, taču lieka nauda nenāks par sliktu.
- vari apsvērt domu par dzīvošanu kautkādās kojās (visādi tehnikumi, arodskolas, internātskolas)
- varbūt tev ir kādi radi/draugi pie kuriem šad tad var aiziet nomazgāties.

pirms 6 gadiem  

, pirms 6 gadiem :

Nevaru nomainīt netīrās pret tīrām, jo tās vienmēr būs netīras, mazgājot drēbes ir situācija ka veļas mašīna nav pievienota krānam, un iznāk liet iekšā ūdeni ar spaini, tādēļ ļoti daudz ūdens vienmēr pa grīdu, un tas jāslauka, ja paņemtu atsevišķi lupatas priekš mazgāšanās, tad būtu stipri par daudz.
Otrajai daļai piekrītu, tomēr piepelnoties, naudu nākas atvēlēt citām vēl vajadzīgākām lietām, jo tām arī trūkst. Dzīvošana kojās izmaksā dārgāk kā mājās.

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Jānis Ivanovs

+119

 
nav dzirdēts ka kāds būtu nomiris no auksta ūdens!

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Oto

+10200

 
Nodarbojies ar sportu, tur arī nomazgāsies.

pirms 6 gadiem  

Uldis Segliņš, pirms 6 gadiem :

Tas jau tāpat kā visiem nabagajiem bērniem Ziemassvētkos nesūtīt kartiņas, bet e-pastus.

, pirms 6 gadiem :

Izslēgts variants. Šajā gadījumā piekrītu Uldim.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

apmēram pirms gada mainīju veco boileri pret jaunu, (mazāka tilpuma)... būtu izlasījusi, noteikti iedotu veco, bet nu par vēlu jau...
lēts variants, ja ir vanna.. paņem nopērk spirāli, uzsilda vannā ūdeni, un nomazgājās...

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Angļi vēl 100 gadus atpakaļ nelietoja vannas un dušas - visa higiēna bija apslaucīties ar slapju lupatu. Tāpēc arī viņiem tāda dīvaina santehnika joprojām, visas ērtības - izlietne ar korķi. Tehnoloģija vienkārša: ar slapju lupatu saslapinies, ieziepējies, tad ņem ziepes nost ar slapju lupatu, to izskalo un turpini. Šļakatu būs maz, var pat uz paklāja mazgāties (es gan plēvi paalkātu apakšā). Nomazgāties var ar pāris litriem karsta ūdens, pietiek 1 elektriskās tējkannas. Lifehack!

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Māris Rudzītis

+36659

 
Domāju, kā tādu ērtību, kāda Tu kāro, nav miljardiem cilvēku pasaulē, arī ļoti lielai daļai Latvijas iedzīvotāju. Saprotams, to ar paaugstinātām higiēnas prasībām grūti apvienot. Izpēti iespējas šad tad apmeklēt pirti, dušas skolā vai citur, lupatas nomainīt ar revolucionāro mīkstas gumijas rullīti gara kātā. Un ceri, ka situācija uzlabosies, tas ir ļoti iespējams, sevišķi, ja pats piedalīsies uzlabošana. Bet neceri, ka kādi cilvēki sametīsies, lai uzlabotu Tavu dzīvi.

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Guntis Zeps

+162

 
dauns ticis pie neta...un gudri cilveki sniedz padomus....super dauna padomus...burvigi..
ja neesi tads ---pastasti ludzu ...kaa jatur pincitis ..lai pacuratu...

pirms 6 gadiem  

, pirms 6 gadiem :

Tu neesi normāls.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

DamagE

+26628

 

pirms 6 gadiem  

, pirms 6 gadiem :

Nav astoņpadsmit, vēl mācos skolā.

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.