Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66803 jautājumi, 283208 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
  • 1

    Atbilde

  • 0 balsis
  • 548 skatījumi

Plīts remonts !

Māja un dārzs » Remonts

Labvakar,lita tāda - uzmūrējām plīti (privāt-pusmājā).Trī gadi atpakaļ (laikam),bet nu jau durtiņas sāk gāzsties ārā u.u.t . Pats nevar mēģināt nomainīt durtiņas vai lābāk meklēt meistaru ?!! Nu tādas ,,baigās,, prasmes jau nav , bet ......

Pirms 5 gadiem

 

Atbildes (1)

 
Labākā atbilde
  • 2

    balsis

Egils Dālmanis

+79130

 
Gurtiņām vajadzētu būt kautkādiem caurumiem ,ur izvēt stiepli stiprināšanai vai piekniedētām plāna skārda sloksnītēm, kuras iemūrē javā starp krāsns vai plīts ķieģeļiem.
Neesmu jau podnieks , bet mājā ar visām aplures lietām tieku galā :) Vajadzīgi māli ,kurus atjaukt ar granti vai rupju smilti, lai neplaisā, bet var arī nopirkt gatavu māla javu pulverī DEPO.tliek sajaukt ar ūdeni kā rakstīts pamācībā un uz priekšu.Iespējams ,ka nāksies nocelt plīts vismu , lai tiktu klāt un redzētu , ko dara.Varbūt kādus ķieģeļus nāksies pārmūrēt ap durtiņām , lai tās iestiprinātu.Varbūt "krepkumam'' var piešaut kādu "nažagalu" cementa pie tās javas... man te tāda veca grāmata par krāsnīm un to kurināšanu. Ja vajag precīzāku ingormāciju , varu palasīt vai ieskanēt kādu lapu un aizsūtīt uz e-pastu.Tā grāmata esot atzīta par vienu no labākām šajā jomā.

pirms 5 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 5 gadiem :

...nepārlasīju un izrādās esmu vairākkārt aizsitis garām taustiņiem :(

nezināms (guglētājs), pirms 5 gadiem :

A.Delvigs "Krāsnis un pareiza kurināšana" ir pieejama internetā elekroniskā formātā ;)

Egils Dālmanis, pirms 5 gadiem :

Nu re, problēma ir atrisināta:) un man nebūs jāskanē :D

nezināms (guglētājs), pirms 5 gadiem :

Aha tā grāmatiņa jau labu laiku atrodama noskenētā formātā. Būtu mūrētājs sācis ar to, noteikti plītiņa būtu sanākusi daudz labāka :)

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.