Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66836 jautājumi, 283263 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Jānis Cipars

+20

 
 • 2

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 577 skatījumi

Kur un kādu gumiju iegādāties, lai negrab dzīvokļa durvis, izolē arī skaņu no kāpņutelpas un samazina smaku iekļūšanu?

Māja un dārzs » Remonts

Dzīvoklim ir metāla durvis un, kad kāds iziet pa mājas ārdurvīm, tad tā iespaidā vienmēr nograb durvis manam dzīvoklim. Par cik ļoti labi caur durvīm nāk iekšā arī smakas (smēķēšanas) gribētos kaut ko darīt lietas labā un iedomājos, ka varbūt ir kādas durvju gumijas, ko ielīmēt pa rāmi, lai kaut cik novērstu, varbūt tas līdzētu. Jautājums ir - kur un kādas jāpērk?

Paldies!

Pirms 5 gadiem

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Egils Dālmanis

+79290

 
Tādas pašlīmējoišās gumījas pārdod būvmateriālu veikalos.Piemēram Depo.
Izvēloties gumīju jāizvērtē cik liela ir sprauga , jo uzlīmējot pārāk biezu šo gumīju var būt apgrūtinoša vai neiespējama durvju aizvēršana.Tas nekas ,ka saspiešot ar pirkstiem tā škiet ļoti elastīgas.Jārēkinās ,ka laukums pa visu durvju perimetru ir liels.Var nākties pārregulēt atslēgu un eņģes, bet hermētiskumu tās gumījas nodrošinās.

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

JanKa

+79709

 
Par gumijām un regulēšanu Egilam taisnība, bet vai dzzīvoklī ir kāda vieta kur pieplūst svaigam gaisam? Tas ka nāk smakas, nozīmē, ka arī gaisa plūsma nāk no kāpņu telpas. Tagad "moderni" ielikt blīvus logus un durvis, bet vairumā dzīvokļu neblīvi logi tika projektēti kā svaiga gaisa pieplūdes vieta. Ja logi jau ir nomainīti un vēl noblīvēsi durvis, kā nodrošināsi gaisa apmaiņu?

pirms 5 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 5 gadiem :

Ventilācijai vajadzētu būt nodrošinātai vismaz caur skursteņa kanāliem un pakešlogu ir iespējams atbērt ventilācijas režīmā.Labāk ,lai ienāk svaigs gaiss no āra nekā piesmēķētas vai no atkritumu vada smirdošas kāpņu telpas.
Nav jau minēts kas tā ir par dzīvokļu māju.

JanKa, pirms 5 gadiem :

Gaisa pieplūdei ir jānotiek visu laiku... ir minimālas gaisa apmaiņas prasības, ja tās netiek nodrošinātas, tad nemanāmi sākas gan veselības problēmas, gan pelējums parādās uz malu malām.
Dabā viss iet pa vieglāko ceļu, ja šobrīd gaiss nāk cauri kāpņu telpai, tad, visticamāk, nekādu citu atveru pieplūdei nav...

Jānis Cipars, pirms 5 gadiem :

Dzīvoklim ir normālas ventilācijas sistēmas, šis nebūs tas gadījums, kad ''spešel ventilējamās durvis''. Durvis vienkārši laikam no lētā gala bijušas vai kaut kā tā. 5 stāvu ķieģeļu ēka, atkritumu vada šajā gadījumā par laimi nav. Kādā jaukā dienā aizstaigāšu uz Depo.

Paldies par info

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.