Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283277 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

sisqo kid

+1351

 
 • 4

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 558 skatījumi

Kultivātors pārstāja darboties...

Māja un dārzs » Remonts

Ja savlaicīgi nenomaina eļļu kultivātoram jeb augsnes frēzei vai viņš var pārstāt darboties? Kāda vispār ir loma tai eļļai? Kultivators - Bertolini 201E

Pirms 4 gadiem

Uzliku frēzei "jaunu" sveci, kuru izvēlējos no ~10 dažādām lietotām, iepriekš tās patestējot pie gāzes plīts pjezo aizdedzes uz dzirksteli. Un izvēlējos PSRS ražojumu ar vissmukāko, treknāko dzirksteli. Ieliku šodien frēzē un aparāts momentāli iekurbulējās. Paldies saku visiem par palīdzēšanu. :)

sisqo kid, pirms 3 gadiem

 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Āris

+4725

 
Ja eļļa karterī ir tad nebūs tā vaina.Pirmo pārbaudi,nomaini sveci.Pat ja svece izskrūvēta rāda ka dzirkstele ir viņa tomēr var būt pie vainas,jo cilindrā uz sveci iedarbojas noteikts spiediens un tad tā var nestrādāt.Ja dzirkstele ir tad atliek karburators kura dīzes var aizsērēt.Tad iztīrīt, izpūst ar gaisa spiedienu un vajadzētu aiziet,protams ja degvielu padod.

pirms 4 gadiem  

Āris, pirms 3 gadiem :

Eļļas maiņa jāveic ja pārbaudot līmeni tā nav brūna bet tumša.Mainīt ik pēc gada kā daži iesaka ir galīgas muļķības jo frēzi jau nedarbina visu gadu.Un nopirktā eļļa veikalā parasti arī ir stāvējusi vairāk par gadu.Tad kāda nozīme kur viņa stāv,veikalā vai frēzes karterī??

Āris, pirms 3 gadiem :

Kas attiecas uz benzīnu esmu lietojis trīs gadus nostāvējušu un starpības ar svaigu nebija nekādas.Es gribētu ieteikt lietot tomēr benzīnu ne vecāku par diviem gadiem jo arī benzīni ir dažādi.

500

Labākā atbilde
 • 2

  balsis

JanKa

+79709

 
Eļļas loma ir nodrošināt, lai kustīgās daļās metāls neberzējas pret metālu.
Tas, ka laicīgi nenomaina eļļu nevar nodarīt tik lielu ļaunumu kā, piemēram, mēģināšana darbināt bez eļļas, tad gan motors metams momentā.

pirms 4 gadiem  

JanKa, pirms 4 gadiem :

Ja motors ilgi nav darbināts, izlej ārā veco degvielu, ielej svaigu, pārbaudi svečvadu, ja joprojām nekā, izskrūvē sveci paskaties vai ir dzirkstele un kāds sveces stāvoklis.

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Egils Dālmanis

+79330

 
Ja ir šaubas vai degviela nonāk cilindrā, izskrūvē sveci un ielek pa to caurumu kādu tējkaroti. ad ieskrūvē sveci un mēģini darbināt. Ja ir kāds pukšķis, tad pēti ,kur ciet padeve.
Vienīgi lejot vajadzētu pagriezt virzuli augšējā stāvoklī, kad griežot motoru ar roku gaiss ,ka sveces caurumu pūšas ārā. Šādi reizēm pārbaudu mašinas, bet tas jau 4-taka motors. Ceru ,ka ar 2-taktnieku būs līdzīgi.

pirms 3 gadiem  

JanKa, pirms 3 gadiem :

Sajauksi puikam galīgi prātu.
P.S. 99% ka ir 4taktu dzinējs

Egils Dālmanis, pirms 3 gadiem :

Ļoti iespējams , jo kultivators manā dzīvē man "garām nav gājis" un tikai apmēram zinu kāds tas izskatās.
Tikko paskatījos - Tev taisnība tie 100% ir 4-taktu dzinēji :)

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Āris

+4725

 
Te tik tiešām nevajag jaukt prātus jo cilvēks taču runāja par eļļas maiņu.Ja būtu divtaktu dzinējs tad kāda runa par eļļas maiņu?

pirms 3 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 3 gadiem :

:D nu ja, loģiski!

Egils Dālmanis, pirms 3 gadiem :

Bet faktiski, lietas būtība ir , ka tas nedarbojas :(

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.