Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66853 jautājumi, 283319 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 3

  Atbildes

 • 2 balsis
 • 697 skatījumi

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Elīza

+2185

 
Prasīt Zoo veikalā pārdevējam par iemeslu, kādēļ kaut kas noticis ar zivi, būs tas pats, kā prasīt piecgadīgam bērnam aprēķināt kvadrātsakni.

Ja man ir kāds jautājums, par savām zivtiņām, parasti jautāju www.dinozoo.lv/lv/consultations , kur atbild ihtiologi, kas par šīm lietām patiešām ko saprot, taču bieži vien jāgaida 1-3 dienas līdz atbild, tādēļ ātrākai atbildei, var iet uz draugiem, un tieši šajā grupā - http://www.draugiem.lv/group/16000691/akvarijs-un-ta-iemitnieki/ tev atbildēs cilvēki, kuriem ir liela pieredze zivju turēšanā.

Tavā gadījumā ir jānorāda zivs turēšanas apstākļi! Akvārija lielums, aprīkojums un noformējuma veids (pseido jūŗa, augu akvārijs, vai arī mākslīgā vide). Kā arī vajadzētu aprakstīt zivs uzvedības izmaiņas (ja tādas ir).

pirms 6 gadiem  

Elīza, pirms 6 gadiem :

* Izlabojot sevi: norādi noformējuma veidu (augu akvārijs, vai mākslīgā vide), tavā gadījumā jūras akvārijs te nav iespējams.

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Māris Rudzītis

+36699

 
Varētu interesēties arī akvāristu forumos.
http://www.akvaristuklubs.lv/forums/index.php
http://www.akvarijs.com/
Var gadīties, ka zooveikalā ir kāds, kas ko jēdz. Vai institītā BIOR, vai zivju mazuļu audzētavās. Ja tas ir ūdenspelējums, saprolegnija, vai kādi parazīti, būs jādezinficē viss akvārijs.

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Ja mēs pieņemam, ka gailītis ir zivs, tad lieciet to zivi burkā un vediet parādīt kādam vetārstam, kas ir saskāries ar zivīm, lai gan principā jau tas pasākums ir bezcerīgs, jo akvāriju zivis neviens neārstē, vienīgais, ko vetārsts var izdarīt, ir pakonsultēt par piemērotu zivju pārtiku un uzturēšanas apstākļiem.

pirms 6 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.