Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66786 jautājumi, 283179 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
  • 1

    Atbilde

  • 0 balsis
  • 348 skatījumi

Lūdzu sniedziet atbildi, vrb jums dzīvnieciņu mīļiem bija līdzīga situacija ?

Dzīvnieki » Grauzēji

Nesen biju aizgājis pabarot, pamīļot savus trusīšus ( Lielā mamma un trīs trusēni- divi tēviņi, viena mātīte) viņiem vilna bija tāda izspūrusi, nezinu no kā izņemot viņu mammai, vienam tēviņam pūkas izplūktas, nobijušies nebija, visi draudzīgi, mazuļiem drīz 2.novembrī paliks 3 mēneši, žurka nevarētu izplūkt pūkas, jo būrīti ir liels un caumuru nav lielu, pa dienu biju gājis, vilna spīdīga, skaista, burkāniņa krāsā, tgd izspūrusi un tēviņam kāds pūkas izplēsis, vrb viņus jau ir jāatdala ? Lūdzu palīdzat ! :(

Pirms 3 gadiem

Iespējams tēviņi savā starpā kāvušies, ka spalva izspūrusi ?

Rihards Ņikitins, pirms 3 gadiem

 

Atbildes (1)

 
Labākā atbilde
  • 0

    balsis

Edgars

+235

 
Jā ir tāda iespēja, ka trušu tēviņi plūkušies... Ir nācies redzēt, ka trušu māte kļūst agresīva un klūp virsū saviem trusēniem. Varbūt viņus derētu pavērot , lai varētu konstatēt kurus trušus jāatdala, ja nepieciešams..

pirms 3 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.