Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66853 jautājumi, 283316 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

Ilze Zundāne

+9051

 
 • 5

  Atbildes

 • 2 balsis
 • 1447 skatījumi

Kāpēc Latvijā nevarētu būt divpartiju sistēma kā tas ir ASV?

Politika un valdība » Vēlēšanas

Tie kas aizstāv , piemēram Brežņeva laikus, tad ar varētu sevi dēvēt par brežņevbērniem, bet tie, kam tuva šodiena-par Eiropascilvēkiem. Un vēlētāji varētu pēc savas vēlmes atgrizties brežņevijā, bet, kad apniktu-doties uz Eiropas ekonomiku un kultūru, ievēlot tādus poliiķus, kādi, piemēram,šobrīd ir pie varas.

Pirms 8 gadiem

 

Atbildes (5)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Latvijā varētu būt divas partijas, ja Saeima mainītu vēlēšanu likumu un paceltu 5% robežu partiju ievēlēšanai Saeimā līdz kādiem 25%, pie kā iespējams mēs ātrāk vai vēlāk arī nonāksim, krievvalodīgo Latvijas Republikas pilsoņu partija jau vairāk vai mazāk ir izveidojusies, diemžēl cik latviešu, tik partiju, un reāla spēka, ko piedāvāt pretim, kas nebūtu fašistiski nacionāli radikāla pupulistisku muldoņu un piena puiku partija,nav un visticamāk tuvākos gadus arī nebūs.

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 5

  balsis

ASV nav divpartiju sistēma. ASV ir divas populārākās partijas - demokrāti un republikāņi, bet tās nebūt nav vienīgās partijas.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_political_parties_in_the_United_States

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 5

  balsis

Egils Dālmanis

+79410

 
Ja būs 2 latvieši tad tie būs katrs savā partijā un abi vēl trešajā kopīgi :D

pirms 8 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Ivars Magone

+32117

 
Latvijā ir tik partiju, cik tās veido šķietamie līderi. Katrs grupējums aizstāv un lobē savas intereses. Savukārt balsotājiem nav stingra pārliecība un orentācija un galā ir tā kā ir. Esam pieraduši, ka atnāks Antiņš un visas problēmas atrisinās, iecels mūs saulītē. Uz katrām vēlēšanām kāds piesakās un ar skubu balsojam. Nu jau divās vēlēšanas piedalos ar tukšu aploksni.

pirms 8 gadiem  

Egils Dālmanis, pirms 8 gadiem :

Atnāks Sulvedis[ ne Antiņš ] un visu nokārtos,jo Antiņu jau netrūkst... ;)

Ivars Magone, pirms 8 gadiem :

Ja atjātu Saulvedis, cerības un ilgas piepildītos, bet balsojam par Antiņiem... jeb vilkiem jēra ādā.

Oto , pirms 8 gadiem :

"Malacis", nobalsojot ar tukšu aploksni tu nodod balsi par to partiju, kas ieguva visvairāk balsu. Tātad ironiskā kārtā nobalso par to politiku, kura tev pašam nepatīk. Tas daudz neatšķiras no nobalsošanas par partiju, kas palikusi zem 5% robežas.

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Māris Tomiņš

+5194

 
mēs jau esam pelnījuši to kas mums ir.kaimiņi bez blaušanas daudzstāvenēs nevar vienoties,kur kuram auto turēt,kur nu vēl būt vienotiem zem kādas nepārliecinošas idejas.

pirms 8 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.