Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66803 jautājumi, 283209 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 2

  Atbildes

 • -1 balsis
 • 689 skatījumi

preambula

Politika un valdība » Valdība

Pirms 6 gadiem

 

Atbildes (2)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Vārds Uzvārds

+7307

 
Bļ*d, tik grūti normālu jautājumu noformulēt?!

Preambula ir konstitūcijas ievads, kurā norādīti konstitūcijas galvenie principi un koncepcija. Juridiskajā literatūrā ir uzsvērts, ka parasti preambula norāda uz tiem apstākļiem un motīviem, kas bijuši par iemeslu konstitūcijas pieņemšanai, pamatojot konkrētās valsts esamību un liktenīgos notikumus.

Ko tu gribi no tā!?

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

preambula ir kāda projekta, līguma, likuma utt ievaddaļa, kurā izskaidroti šī dokumenta pamatprincipi, koncepcija vai iemesls, kāpēc tas ticis izveidots... nevajag uzreiz tam piesiet konstitūciju(mūsu gadījumā Satversmi), kurā valdība 20 gadu laikā jau 12 reizes ir veikusi izmaiņas, bet tagad kāds no Jēkaba ielas ir izlasījis gudru vārdiņu un sāk kladzināt visās malās... domāju ka pašreizējā spēle zem kodētā nosaukuma "Preambula" ir tikai ievads kardinālām Satversmes izmaiņām...

pirms 6 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.