Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66853 jautājumi, 283319 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 3

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 645 skatījumi

Vai pedagogi drīkst likt pa 6 atzīmēm vairāk nekā paredzēts?

Politika un valdība » Likums

Sveiki.
Tāda lieta, ka viena skolotāja 4 cilvēkiem patstāvīgi liek rakstīt darbus un tādejādi neatļauj koncentrēties uz jauno vielu un tikai tādeļ , ka klasē piemēram no 5 uzdevumiem izpilda tikai 4 (Tajā pašā momentā, jebkurš cits cilvēks izpildijis vienu, viņam viss kārtībā) Ka gaitenī itkā trokšņojam, vai vienkārši klasē uzdodam jautājumu, kurš pēc viņas domām ir muļķīgs. Es gribētu zināt, vai tas ir vispār atļauts ar likumu , ka citiem ir 3-5 reizes vairāk atzīmju, nekā paredzēts?

Pirms 5 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Aivis Svirskis™

+138715

 
Kad es strādāju par skolotāju, un tas bija pirms kādiem 15 gadiem vai vairāk, vienīgais nerakstītais likums bija tas, ka, lai izliktu pusgada vērtējumu, bija nepieciešamas vismaz 3 atzīmes, nekādu citu ierobežojumu nebija, varēja likt atbildēt kaut vai katru dienu un jebkuru skolēnu pēc saviem ieskatiem. Parasti gan skolotāji seko tam, lai atzīmju skaits visiem skolēniem, kas regulāri apmeklē stundas, būtu apmēram vienāds. Katru stundu kontroldarbus rakstīt neliek un pie tāfeles nesauc. Skolotājs drīkst mācību darbu organizēt individuāli mācību plāna un programmas ietvaros. Diskriminācija gan nav atļauta, tā ka sods par trokšņošanu starpbrīžos nevar būt, kontroldarbu rakstīšana stundas laikā vai skolēna noslogošana ar citām lietām, kuras nav saistītas ar mācību vielas apguvi. Ja skolotājs to izmanto kā audzināšanas metodi, tad nerīkojas pareizi, un sūdzību gadījumā, audzināšanas metodes nāktos mainīt. Tas, ka atsevišķi skolēni mācību stundās neprot uzvesties, trokšņo un traucē citiem

pirms 5 gadiem  

Aivis Svirskis™, pirms 5 gadiem :

mācīties ir ierasta problēma. Katrs skolotājs ar to cīnās citādāk. Tas jau ir atkarīgs no skolotāja autoritātes, pieredzes un uzskatiem.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Māris Rudzītis

+36699

 
noteikts maksimālais atzīmju skaits nekur nav paredzēts. Ja nepatīk apmācības metode vai kas cits, var sūdzēt klases audzinātājam, skolas vadībai. Ja tie visi uz vienu roku, var izmēģināt dažādus uzticības tālruņus jauniešiemun bērniem.

pirms 5 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Kashins DaWeeD

+8293

 
"atļauts ar likumu"... kas nav aizliegts, tas ir atļauts... :) Klases darbi, ja vien nav nesamērīgi (fiziski neiespējami), ir skolotāja kompetence, pretējā gadījumā pirmkārt jāvēršās pie skolas vadības, lai šie ņem un risina situāciju. Jauno vielu var mācīties mājās, tas nav šķērslis... ;)

pirms 5 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.