Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66843 jautājumi, 283286 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 3

  Atbildes

 • 2 balsis
 • 833 skatījumi

Pret Latviju vērsti klaji naidīgi komentāri. Kur ziņot?

Politika un valdība » Tiesībaizsardzība un policija

Lasu apollo.lv atklāti naidīgus vienas konkrētas personas komentārus, kas noliedz Latvijas okupāciju un nicinoši, agresīvi izsakās par latviešiem. Pameklēju šo lietotājvārdu (reģistrētu Facebook) guglē, un atradu, ka viņš arī citur komentē tikpat agresīvi un naidīgi pret mūsu tautu. Pašu profilu feisbukā neizdevās atrast. Varat ieteikt e-pastu, kur varu par šo ziņot policijai? Paldies!

Pirms 6 gadiem

 

Atbildes (3)

 
Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Ieva Brante

+1309

 
Sveiks,

es ieteiktu vērsties Drošības policijā - http://www.iem.gov.lv/lat/drosibas_policija/

Ieva Brante
www.brante.lv

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 2

  balsis

Ko tad konkrēti tā persona noliedz? Es piemēram uzskatu ka dotajā brīdī esam ES okupēti un ASV. Tad mani arī iesi stučīt???

pirms 6 gadiem  

Kristaps Kaščejs, pirms 6 gadiem :

Pilnīgi tieši pasaka, ka Latvijas okupācija nav notikusi, un ka mēs esam "viņiem" parādā par padomju laikā šeit saceltajām būvēm. It kā mēs izvēlējamies, lai "viņi" šeit saimniekotu. Visi šīs personas teksti ir ļoti nicinoši un mūsu tautu pazemojoši.
Vai Tu labi jūties, ja zini, ka šādi cilvēki dzīvo varbūt Tev blakus dzīvoklī?
Un jā, mums sanāk dziedāt līdzi ASV, par ko, protams, nepriecājos. Taču es redzu atšķirību izvēlē starp Rietumiem un Austrumiem.

Kristaps Kaščejs, pirms 6 gadiem :

Turklāt uzskatu, ka dalība NATO ir milzīgs ieguvums Latvijai, jo esam maza valsts, un vienmēr būsim Krievijas interešu lokā. "Mēs paši, ne no viena neatkarīgi", vismaz pašreizējā situācijā, ir naiva utopija. Labāk šādi draugi, kuru darbības citās valstīs, protams, nevar vērtēt viennozīmīgi, nekā kaimiņš, kurš jau ir noslepkavojis tūkstošiem mūsu tautiešus, un joprojām lūkojas uz mums kā uz pagaidām zaudētu īpašumu.

Aivis Svirskis™, pirms 6 gadiem :

Kristap, jūsu aktivitāte ir apsveicama, taču okupācijas fakta noliegšana Latvijas Republikā nav krimināli sodāma darbība, un viss jūsu minētais ir fiziskas personas personīgais viedoklis. Latvijas Republikā tiek aizsargāta un garantēta personu vārda brīvība. Nozieguma sastāvs parādās tad, ja persona publiski aicina gāzt demokrātiski ievēlētu saeimu un mainīt iekārtu valstī, apdraudot valsts teritoriālo neatkarību. LR Saeima centās kriminalizēt okupācijas fakta noliegšanu šī gada pavasarī, taču

Aivis Svirskis™, pirms 6 gadiem :

bez panākumiem...

Ivars Magone, pirms 6 gadiem :

Juridiski toreiz viss tika korekti izdarīts, lai nevarētu apšaubīt mūsu senču vēlmi iestāties savienībā. Tieši tāpat mūsdienās ievilka ES un vairākuma negatīvais viedoklis netraucēja ieviest euro.
Par to arī ziņosi, ka tā domāju?.

Kristaps Kaščejs, pirms 6 gadiem :

Ivar Magone, man prāts tumst, kad saprotu ka starp mums dzīvo šādi cilvēki. Vislabprātāk šādus, mūsu tautai un valstij naidīgus cilvēkus, es redzētu izraidam no Latvijas. Tādu iespēju mums nav, kā arī citu likumīgu līdzekļu ar viņiem cīnīties nav. Vienkārši noskatīties kā mums di..š virsū - tam man nervi ir par vāju. Tev ir kāds labāks piedāvājums kā šiem kretīniem ierādīt vietu?

Jānis Ivanovs, pirms 6 gadiem :

Tādā gadījumā ierādīt vietu vajadzētu arī daudziem latviešiem kuri visumā tai pašā apollo velk uz rasismu!Visejādā ziņā pievienojos Aivim un Ivaram.

Uldis Segliņš, pirms 6 gadiem :

Ivar, palasi kādu vēstures grāmatu. Starp toreiz un tagad ir milzīga atšķirība. Tagad nevienu pie sienas neliek un automātu sejā nebāž. Nav EU nekāda Leiputrija, visam savi plusi un mīnusi. Bet ir iespējas situāciju uzlabot. Toreiz nebija, ar visu, kas no tā izriet. Ieskaitot tautas daļas novešanu tumsonībā. Vēl tagad vecā propaganda pamatīgas pēdas atstājusi, ka negrib cilvēki paši domāt, vērtēt un darīt.

Uldis Segliņš, pirms 6 gadiem :

Pie oriģinālās atbildes - okupācija un nelielas suverenitātes daļas atdošana bez bailēm un vardarbības nav vienā maisā bāžamas. Vēstures vai politmācības stundā par to divnieku dabūtu.

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ego

+79096

 
http://www.vp.gov.lv/?id=511
epasts gan tikai viens norādīts - Kurzemes reģiona anonīmais uzticības e-pasts - anonimi@kurzeme.vp.gov.lv

pirms 6 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.