Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66771 jautājumi, 283129 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       
 • 8

  Atbildes

 • 1 balss
 • 1605 skatījumi

Kā kļūt par labāku cilvēku?

Zinātne » Astronomija un kosmoss

Man jau kādus pāris gadus šķiet, ka būt par labu cilvēku ir svarīgāk par karjeru un daudz ko citu. Bet man ir viens niķis — es reizēm runāju par cilvēkiem, kuru nav klāt. Es neko nefantazēju un nepiepušķoju, it kā tikai pasaku citiem, ko domāju par konkrētu cilvēku. Bet katru reizi, kad es tā daru, pēc tam jūtos slikti, jo saprotu, ka tā nevajadzēja darīt. Un es nevaru tikt no tā vaļā.

Varbūt tie cilvēki, kam es to stāstu, arī domā, ka es par viņiem tāpat runāju, kad viņu nav klāt. Bet patiesībā tā nav, jo ir cilvēki, kuriem manās acīs ir ļoti liela vērtība un es nekad neatļautos pateikt par tiem ko negatīvu.

Kā tikt vaļā no tādas stulbas lietas?

Pirms 7 gadiem

 

Atbildes (8)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

krokijs

+18201

 
izdzen dēmonus no sevis vai iestājies klosterī :)

pirms 7 gadiem  

Uldis Segliņš, pirms 7 gadiem :

Vai sadzen dēmonus klosterī! Lai strādā.

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Priekšnieks

+81380

 
nemaz necenties - Tu esi norakstāms un bezcerīgs gadījums. :oDDDDDDDDD

pirms 7 gadiem  

    Frīdrihs Nīče, pirms 7 gadiem :

Paldies tev! :D

Uldis Segliņš, pirms 7 gadiem :

Joz uz aptieku pēc barbiturātiem. Turam īkšķus :D

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Māris Tomiņš

+5194

 
piedomā,vai iznīdējot šamo savējo īpašību,nezaudēsi vēl kaut ko no sevis.cilvēks jau ir tāds kā ir,vai pats no tā mainās ja atstāj labu iespaidu uz citiem.

pirms 7 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Uldis Segliņš

+103547

 
Pirms tiecies ar tiem, kuru klātbūtnē parasti aprunā citus, atgādinot sev ko tu nedarīsi, "iesien mezglu kabatlakatā". Tas var izpausties kā gredzens uz cita pirksta, pulksteņa pārlikšana uz otru roku, mobilā pārlikšana neierastā kabatā, atslēgu nolikšana no kabatas somā. Kaut kas, ko veicot tu domā kā tev jādara, kā nedrīkst un kas pēc tam atgādinās par savu neparasto vietu vai citādi atgādinās. Tā tu artcerēsies un paspēsi pievaldīt mēli. Kad vairs neesi kopā, pārliec ierastajā vietā savu atgādinātāju, lai ilgāku laiku tev atgādina.

pirms 7 gadiem  

    Frīdrihs Nīče, pirms 7 gadiem :

Vot. Šis varētu būt kaut kas efektīvs. Paldies!

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Andris

+3489

 
Vainas apziņa....no tās var tik vaļā.
Es piemēram, lai arī kādus mēslus būtu sastrādājis neko īpāši vainīgs nejūtos un tas ir tāpēc ka esmu izlasījis entās grāmatas par šo tēmu. BET lai tiktu no ši netikuma vaļā tev jābūt apzinīgam. Kad tu jūti un fiksē, kad atkal aprunā citus - momentāli Piefiksē ahā!

pirms 7 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

aina lindemane

+11518

 
Protams,ka nav labi par cilvēkiem izteikties aizmuguriski un vēl negatīvi! Katram var uti atrast kažokā, un tie,kas utis meklē,citiem diez kā nepatīk. Labāk pamēģini paskatīties no pozitīvās puses uz cilvēkiem, vai ja nav nekā laba,tad vispār neizsakies. Vai tad tu kāds dievs tas kungs esi,ka uzņēmies citus vērtēt? Protams, atsevišķos gadījumos jāizsaka kritiskas domas,bet tikai tad,ja tas nāk kādai lietai par labu. Pārējos gadījumos labāk iekod mēlē un paklusē.

pirms 7 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Egils Dālmanis

+78950

 
Diemžēl cilvēkiem nepatīk pļāpīgi cilvēki un tādi ,kas nesmaida un par visu sūdzās.
Sarunājoties centies vairāk ļaut runāt otram un viņš Tevi uzskatīs par interesantu sarunu biedru,kaut Tu nebūsi vairāk pateicis kā pāris reizes "jā " vai "ko Tu saki...?"
Ja otrs ievaicājās par to kā iet Tev atbildi īsi un ar to pietiks.Garšs skaidrojums nevienu neinteresē ;)
Esmu ievērojis ,ka cilvēkiem vairāk patīk stāstīt kā klausīties.

pirms 7 gadiem  

Māris, pirms 7 gadiem :

kādēļ tev ir jābūt tam kurš tikai drīkst klausīties,bet citi var runāt par sev interesējošām lietām,ja kādam nav ne mazākā interese uzklausīt arī manis teikto,kādēļ tad man būtu pus stundu jāklausās viņa runāšanā,nedrīkst sevi tā noniecināt,jo pēc tavām domām lai ar kādu sarunātos ir jāļauj viņam izteikties,bet pašam tikai jāpiebalso un jāklausās,nu netak,lai viņš klausās arī to ko tu gribi pastāstīt vai izrunāt,ja ne tad,->

Māris, pirms 7 gadiem :

tas cilvēks ir liels egoists un tev nav jātērē laiks un jāklausās tikai viņa teiktajā

Egils Dālmanis, pirms 7 gadiem :

Tev taisnība :)

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Māris Rudzītis

+36659

 
kā astronomijas un kosmosa analītiķis varu Tev ieteikt: dari, ko darīdams, bet, galvenais, papūlies, lai pēc tam Tu nejustos slikti.

pirms 7 gadiem  

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.