Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66802 jautājumi, 283206 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

-57

 
 • 5

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 917 skatījumi

 

Atbildes (5)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Māris Rudzītis

+36659

 
Kustībā, daudzkārt atkārtotos vingrinājumos vairāk attīstās asinsvadi - muskuļu nodrošinājums ar barības vielām asinīs. Tas ir tipiski kultūristiem.
Statiskajos vingrinājumos, vai vingrinājumos ar lielu slodzi, bet ne daudzreiz atkārtotos, vairāk attīstās muskuļu šūnas, saites. Ārēji muskulis nav tik attīstīts un reljefs.

pirms 7 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

nē nē

+3609

 
Arī statiskie vingrinājumi palīdz audzēt muskuļus. Bet pieļauju, ka augstāk minētā atbilde par asinsriti izskaidro, kapēc kustības ir efektīvākas.

pirms 7 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Indra (I.T.)

+14935

 
Ne visiem cilvēkiem ir tādi muskuļi, ko nodarbinot, aug to masa un ieverojami. Lielai daļai izmaiņas muskuļu masā praktiski nav jūtamas o;ec acu uzmetiena.
Var darīt abejādi, efekts abos variantos būs vienāds, ja darīs pareizi, pareizi ēdīs. Muskuļu masu var uztrenēt arī tikai domājot par to sportošanu. ja vēlies audzēt muskuļus, tad pusstundas laikā pēc vingrošanas ir obligāti jāpaēd, ja šajā laikā neēd, ķermenis tērē savas rezerves un tiek zaudēta tauku masa.

pirms 7 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Uldis Segliņš

+103547

 
Var, bet pārāk viegli pieļaut kļūdas, un rezultāta nebūs. Ja saprot, kas notiek, tad var, bet vienkāršāk ir cilāt ar pilnu muskuļa amplitūdu. http://www.muscleandfitness.com/training/routines/grow-standing-still-static-contractions

pirms 7 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ego

+79076

 
Cilvēkam ir vairāk kā 600 dažādu muskuļu un dažādi darbojas dažādās situācijās

pirms 7 gadiem  

, pirms 7 gadiem :

nē vnk cilājot svarus ir vairāk efekta? nekā vnk turēt?

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.