Uzdod jautājumus un saņem atbildes! Šobrīd 66803 jautājumi, 283209 atbildes!

Kāds ir tavs jautājums?

140

       

12345

+464

 
 • 4

  Atbildes

 • 0 balsis
 • 1165 skatījumi

Cik ampēru un voltu vajag, lai notiktu elektrolīze?

Zinātne » Ķīmija

Pirms 6 gadiem

 

Atbildes (4)

 
Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Ivars Magone

+31537

 
Izlasījiji visu? Kad beigsi eksperimentēt, laid ziņu, ka esi dzīvs un māja vietā.

pirms 6 gadiem  

12345, pirms 6 gadiem :

Viss kārtībā! Izdevās!

500

Labākā atbilde
 • 1

  balsis

Vārds Uzvārds

+7307

 
Tā, prasu autoram vēlreiz un skaidri - tu to aparātu kam taisies meistarot - cinkot detaļas, gatavot samagonku, ražot degvielu? Uzreiz tev varu pateikt priekšā, ka jebkurš no trijiem minētajiem procesiem mājas apstākļos ir absolūti nerentabls.

Vienkāršota shēma barošanai ir tupa straight-forward - trafs 220>20 ar vismaz 10A, aiz tā diožu taisngriezis (diodes obligāti ar rezervi, un diodēm obligāti mazie alumīnija radiatori, ja negribi māju nodzedzināt, kad nejauši atstāsi aparātu bez uzraudzības), ķēdē obligāti ampermetrs (vismaz lētais multimetrs par 5Ls depo), automāts uz 10A.

Ja tev nopietni vajag izgatavot automātu naudas pelnīšanai (t.i. - iekārtu, kas uzreiz vannas izmēra kameru var nobarot), dod savus kontaktus - es tev par lētām naudām varu uzkonstruēt vai uzbūvēt to barokli priekš elektrolīzes. Saku vēlreiz - tā nav joka lieta, un man praksē ir bijuši purni, kas ir guvuši nopietnus ievainojumus un ugunsgrēkus ar šitām lietām mājas apstākļos ākstoties. Neesi muļķis!

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Māris Rudzītis

+36659

 
Elektrolīzi esmu novērojis arī ar 4,5 V plakano bateriju - kad spailes iegremdē buljonā, pie vienas ātri savācas burbulīši. Un, protams, bez traumām.
Vai runa ir par galvanizāciju rūpnieciskos mērogos? Vai briežu medībām, izmantojot pārrautu augstsprieguma līniju?

pirms 6 gadiem  

500

Labākā atbilde
 • 0

  balsis

Ivars Magone

+31537

 
Palasi pats, būs svētīgāk kā pateikt visu priekšā. http://www.building.lv/forums/36/122470/_subject_

pirms 6 gadiem  

Vārds Uzvārds, pirms 6 gadiem :

Ivar - būvēt PSU priekš elektrolīzes nav tā lieta, ar ko cilvēkam, it sevišķi acīmredzot bez vispār jebkādas saprantnes par elektrības lietām, nodarboties. Tā vairs nav pašmācība - tā ir pašnāvība ar laika degli...

Ivars Magone, pirms 6 gadiem :

Uzvārd, kam jānotiek, tas notiksies. Es jau neko, tikai piedāvāju lasīt un prātot pašam. Ar šaujampulveri esi eksperimentējis? Man vilna un uzacis atauga. Vai tāpēc, ka brīdināja nedarīju???

Vārds Uzvārds, pirms 6 gadiem :

Ivar - tevi brīdināja arī nebāzt rokas rozetē un nelīst transformatorā? Tu taču aiz gara laika neeksperimentē "joka pēc"?

Ivars Magone, pirms 6 gadiem :

Transformatorā nelīdu, bet rozetē naglas gan savlaik spraudu. Esmu dabūjis no eletrības tā, ka trīs dienas miesa sāpēja, izdzēru pudeli konjaka un pat nejutu reibumu. Pusgadu bija bail no elektrības, nu vairs sen atkal nav. Ja atcerās visus eksperimentus........kaimiņš aci pazaudēja. Ir tāda suga, kur drošiem pieder pasaule.

Vārds Uzvārds, pirms 6 gadiem :

Ivar - žēl, ka sabojāji visu manu līdzšinējo priekštatu par sevi kā par lāga džeku ar smadzenēm pareizajā vietā. Pēc pēdējā tava komentāra man vairs nav ko piebilst - vien novēlu, lai tava nāve nebūtu pārāk sāpīga...

500

Tava atbilde

1000

       

Nav nepieciešams reģistrēties!

Ienāc iekšā izmantojot:

       

Meklēt jautājumus

       

Palīdzi saviem klientiem saņemt vislabākās atbildes

Kļūstot par ekspertu pajauta.lv, Tu uzlabo savu klientu servisu un iegūsti papildus publicitāti. Tavas atbildes būs atrodamas 100 tūkstošiem pajauta.lv lietotāju, lieliski atradīs Google, kā arī varēsi izveidot savās web lapās vai draugiem.lv lapā īpašo pajauta.lv bloku.